عرضه فیبر نوری
یکشنبه , مهر ۶ ۱۳۹۹
خانه / فیبر نوری / فروش ویژه فیبر نوری اینترنت شهید قندی

فروش ویژه فیبر نوری اینترنت شهید قندی

فروش ویژه فیبر نوری اینترنت شهید قندی یزد در انواع مختلف از طریق آراد کابل آغاز شده است. این مجموعه نمایندگی شهید قندی یزد نبوده و تنها پتانسیل فروش محصولات این برند با بهترین قیمت را به مشتریان این محصولات دارد.

تمامی کسانی که به نوعی در پروژه های مخابراتی فعالیت کرده اند می دانند که فیبرهای نوری در سالهای اخیر سهم بالایی از انتقال اطلاعات را در قسمت های مختلف از اینترنت تا اطلاعات مشترکین تلفن و موبایل بر عهده داشته اند.
یکی از دلایل مهم در زمینه استفاده از کابل های نوری به جای کابل های مسی، علاوه بر سرعت انتقال اطلاعات، موضوع امنیت آن بوده که در کابل های نوری این موضوع تا حد زیادی بهبود یافته است.
کابل های نوری در ایران مانند تمامی سیم و کابل های مسی با بالاترین کیفیت تولید شده که حتی می توان صادرات این کابل ها را در سالهای آینده در برنامه کاری قرار داد.
شهید قندی یزد یکی از سه برند تولید کننده فیبر نوری در ایران تقریبا تمامی کابل های مورد نیاز مخابرات و زیر ساخت کشور را دراین حوزه اعم از فیبر های نوری خاکی، کانالی و زره دار تولید کرده و در موارد خاص مانند تولید فیبر های نوری با عایق ضد حریق نیز گام های موثری برداشته است.
در این راستا آراد کابل یک مرکز فروش انواع فیبر نوری شهید قندی یزد، آمادگی خود را جهت عقد قرارداد تامین انواع کابل های مورد نیاز پروژه ها اعلام می کند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
شرکت آراد کابل
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120961243
شماره تلفن ثابت:02128421670 - 02128421340
شماره فکس:02128429405
پست الکترونیکی:aradcable@gmail.com

مطلب پیشنهادی

انواع فیبر نوری تک حالته ایرانی

مرکز فروش اصلی انواع فیبر نوری تک حالته ایرانی

نمایندگی فروش اصلی انواع فیبرهای نوری تک حالته با برند شهید قندی یزد، شرکت آراد کابل در تهران می باشد.

پاسخی بگذارید

کانال تلگرام