عرضه فیبر نوری
یکشنبه , شهریور ۳۰ ۱۳۹۹
خانه / فیبر نوری / قیمت فیبر نوری ocuc رفسنجان

قیمت فیبر نوری ocuc رفسنجان

قیمت فیبرهای نوری ocuc یا کانالی رفسنجان در مقایسه با کابل های نوری obuc بالاتر بوده و این کابل ها در کانالهای دارای حیوانات موذی جونده مورد استفاده می باشد.
فیبرهای نوری ocuc رفسنجان که در انواع ۱۲، ۲۴ و ۴۸ کور تولید می شوند، با قیمت رقابتی از طریق آراد کابل و واحد فروش کابل های مخابراتی مسی و نوری این شرکت به مشتریان عرضه می شود.
فیبرهای نوری ocuc به دلیل ساختار ژله ای و زره به کار رفته شده در ساختمان آنها به صورت ویژه مناسب استفاده در کانال های دارای حیوانات جونده می باشند.
کابل های ocuc یا کانالی جایگزین مناسبی برای کابل های ocfc بوده اندکه بسیاری از پروژه های مخابراتی اخیرا از این کابل ها استفاده می کنند.

فیبر نوری رفسنجان


قیمت فیبرهای نوری رفسجان
علی رغم کیفیت مرغوب آنها، نسبت به سایر برندها مناسب تر بوده و آراد کابل عرضه انواع این کابل های نوری رفسنجان را در برنامه قرار داده است.
کابل های نوری رفسنجان از بهترین تارهای نوری در ساختمان آنها استفاده شده است و آراد کابل یکی از بزرگترین عرضه کنندگان کابل های نوری فروش ویژه این کابل ها را در برنامه گنجانده است.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
شرکت آراد کابل
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120961243
شماره تلفن ثابت:02128421670 - 02128421340
شماره فکس:02128429405
پست الکترونیکی:aradcable@gmail.com

مطلب پیشنهادی

خرید آنلاین انواع فیبر نوری

خرید آنلاین انواع فیبر نوری ۴۸ کور شهید قندی

خرید آنلاین و اینترنتی انواع فیبرهای نوری 12، 24 و 48 کور شهید قندی یزد خدمتی متفاوت به مشتریان و شرکت های مخابراتی در سراسر کشور است.

پاسخی بگذارید

کانال تلگرام