عرضه فیبر نوری
پنج شنبه , آذر ۶ ۱۳۹۹
خانه / فیبر نوری / عرضه کننده فیبر نوری خاکی nexans

عرضه کننده فیبر نوری خاکی nexans

عرضه کننده و وارد کننده انواع فیبرهای نوری خاکی و کانالی برند nexans آراد کابل می باشد، که محصولات نگزنس را به صورت مستقیم در داخل عرضه می کند.
فیبرهای نوری خاکی یا obuc در واقع نوعی از کابل های نوی با پوشش زره دار می باشند که به دلیل دارا بودن زره ساختمان این کابل ها، به صورت مستقیم در زیر خاک و به صورت دفنی استفاده می شوند.
در واقع فیبرهای نوری خاکی که با مشخصه  obucشناخته می شوند، در انواع ۱۲، ۲۴ و ۴۸ کور تولید می شوند و استفاده از هر ۳ تنوع این کابل های نوری بسته به شرایط پروژه می باشد.
آراد کابل که عرضه کننده فیبرهای نوری نگزنس در ایران است تلاش کرده است که با فروش مستقیم محصولات این کارخانه، قیمت های رقابتی را برای مشتریان به ارمغان آورد.

فیبر نوری خاکی obuc

در واقع واردات فیبرهای نوری و کابل های شبکه نگزنس به دلیل نیازهای پروژه ها در داخل صورت گرفته است هرچند آراد کابل در زمینه فروش فیبرهای نوری شهید قندی یزد به عنوان یکی از مرغوبترین کابل های بازار به صورت نمایندگی یزد فعال است.
از این رو آراد کابل آماده همکاری با پروژه های مختلف مخابراتی جهت تامین کابل های مورد نیاز آنها می باشد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
شرکت آراد کابل
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120961243
شماره تلفن ثابت:02128421670 - 02128421340
شماره فکس:02128429405
پست الکترونیکی:aradcable@gmail.com

مطلب پیشنهادی

خرید آنلاین انواع فیبر نوری

خرید آنلاین انواع فیبر نوری ۴۸ کور شهید قندی

خرید آنلاین و اینترنتی انواع فیبرهای نوری 12، 24 و 48 کور شهید قندی یزد خدمتی متفاوت به مشتریان و شرکت های مخابراتی در سراسر کشور است.

پاسخی بگذارید

کانال تلگرام