عرضه فیبر نوری
جمعه , مهر ۴ ۱۳۹۹
خانه / فیبر نوری / خرید آنلاین انواع فیبر نوری ۴۸ کور رفسنجان

خرید آنلاین انواع فیبر نوری ۴۸ کور رفسنجان

خرید آنلاین انواع فیبرهای نوری ۴۸ کور خاکی و کانالی با برند رفسنجان که قیمت رقابتی و مناسب را برای پروژه ها به همراه دارد از طریق این مجموعه برای شما ممکن شده است.
فیبرهای نوری با تعداد کورهای مختلفی تولید می شوند که در این میان کابل های نوری ۴۸کور خاکی و کانالی کاربردهای زیادی دارند.
کارخانه های متعدد داخلی و خارجی اقدام به تولید فیبرهای نوری می کنند که در این بین کارخانه رفسنجان توانسته است انواع کابل های مورد نیاز پروژه های مخابراتی را تولید و به بازار عرضه کند.
اما خرید آنلاین فیبرهای نوری مزایای متعددی را برای پروژه های مخابراتی دارد که از آن جمله می توان به صرفه جویی در زمان و هزینه ها اشاره نمود.

فیبر نوری رفسنجان

آراد کابل به عنوان پیشگام در فروش اینترنتی انواع سیم و کابل در کشور، به صورت تخصصی در عرضه کابل های مخابراتی فعال بوده و توانسته است حضور پر رنگی در سراسر کشور داشته باشد.
همکاری با پروژه های سراسر کشور و تامین تمامی کابل های مورد نیاز پروژه ها آرادکابل را به عنوان یکی برند مطرح، در میان پروژه ها برسر زبان ها انداخته است.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
شرکت آراد کابل
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120961243
شماره تلفن ثابت:02128421670 - 02128421340
شماره فکس:02128429405
پست الکترونیکی:aradcable@gmail.com

مطلب پیشنهادی

قیمت عمده فیبر نوری ocuc شهید قندی یزد

قیمت عمده انواع فیبر های نوریocuc و obuc شهید قندی یزد را می توانید به صورت به روز از نمایندگی فروش رسمی محصولات شهید قندی یزد دریافت نمایید.

پاسخی بگذارید

کانال تلگرام