عرضه فیبر نوری
سه شنبه , مهر ۲۹ ۱۳۹۹
خانه / کابل / قیمت خرید کابل خراسان

قیمت خرید کابل خراسان

قیمت خرید کابل های خراسان افشار نژاد در انواع کابل های افشان، مخابراتی، کابل های کواکسیال و کابل های کنترل این برند شناخته شده به صورت به روز قابل ارائه به مشتریان است.
کابل های خراسان افشار نژاد از باکیفیت ترین محصولات حوزه سیم و کابل در کشور است که در پروژه های متعددی در کشور به ویژه پروژه های ساختمانی تاکنون مورد استفاده قرار گرفته است.
آنچه نام افشار نژاد خراسان و محصولات آن را بر سر زبان ها انداخته است، کیفیت فوق العاده سیم و کابل های آن و رعایت استاندارد های تولید در محصولات این برند می باشد.
اما محصولات خراسان بیشتر در پروژه هایی استفاده می شوند که کارشناسان و ناظران پروژه ها به دنبال استفاده از مرغوبترین سیم و کابل های موجود در بازار می باشند.
قیمت خرید کابل های افشار نژاد خراسان به صورت ویژه با برند های دیگر متفاوت است و این موضوع دلیلی جز کیفیت محصولات خراسان ندارد.
تاکنون پروژه های متعدد ساختمانی در سراسر کشور به صورت عمده محصولات افشار نژاد خراسان را از این مجموعه خریداری نموده اند و خدمات ویژه آراد کابل در ارسال بار به مشتریان شهرستانی عامل مهمی در انتخاب مشتریان در خرید از این مجموعه است.
کابل های افشان و خشک، کواکسیال و مخابراتی از مهم ترین محصولات افشار نژاد خراسان می باشد که در پروژه های ساختمانی و تاسیسات برق فشار ضعیف قابل استفاده است.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
شرکت آراد کابل
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120961243
شماره تلفن ثابت:02128421670 - 02128421340
شماره فکس:02128429405
پست الکترونیکی:aradcable@gmail.com

مطلب پیشنهادی

کابل ۲.۵*۳ افشان

کابل ۲.۵*۳ افشان بهترین قیمت بازار

کابل ۲.۵*۳ افشان از پرکاربردترین کابل های افشان در بازار به قیمت عمده فروشی و …

پاسخی بگذارید

کانال تلگرام