عرضه فیبر نوری
سه شنبه , مهر ۲۹ ۱۳۹۹
خانه / فیبر نوری / خرید عمده فیبر نوری ۴۸ core

خرید عمده فیبر نوری ۴۸ core

خرید عمده انواع فیبرنوری ۴۸ core در انواع obuc، ocuc و ossc با برندهای داخلی و خارجی از طریق آراد کابل برای مشتریان فراهم شده است.
فیبرهای نوری ۴۸ کور که با ترکیب۶*۸ تولید می شوند و این نوع از کابل ها بیشترین استفاده را در پروژه های مختلف دارند، در این مرکز فروش برای پروژه های مختلف فراهم شده است.
بسیاری از پروژه ها که قصد خرید کابل های نوری سینگل مد و مالتی مود را دارند و از این طریق تلاش می کنند بهترین فیبر نوری موجود در بازار را خریداری نمایند، با مراجعه به آراد کابل  با بهترین پیشنهاد ها از طریق کارشناسان فنی این مجموعه مواجه می شوند.

فیبر نوری 48 کور

امکان خرید عمده و خرده انواع فیبر نوری ۱۲، ۲۴ و ۴۸ کور با برندهای شهید قندی یزد، نگزنس، لئونی، رفسنجان، عمان و یک برند مطرح به نام فایبر لند از طریق این مرکز برای پروژه ها به صورت فاکتور رسمی و غیر رسمی فراهم شده است.
لذا در صورت نیاز به انتخاب فیبر نوری مناسب با تعداد core های متناسب با نیاز پروژه می توانید از نظرات کارشناسان فنی و فروش آراد کابل بهره مند شوید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
شرکت آراد کابل
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120961243
شماره تلفن ثابت:02128421670 - 02128421340
شماره فکس:02128429405
پست الکترونیکی:aradcable@gmail.com

مطلب پیشنهادی

قیمت عمده فیبر نوری ocuc شهید قندی یزد

قیمت عمده انواع فیبر های نوریocuc و obuc شهید قندی یزد را می توانید به صورت به روز از نمایندگی فروش رسمی محصولات شهید قندی یزد دریافت نمایید.

پاسخی بگذارید

کانال تلگرام