عرضه فیبر نوری
سه شنبه , آذر ۱۱ ۱۳۹۹
خانه / کابل / نمایندگی فروش کابل های زره دار و سربدار

نمایندگی فروش کابل های زره دار و سربدار

نمایندگی فروش کابلهای تخصصی زره دار و سربدار، مهمترین کابل های صنعتی مورد استفاده در پروژه هایی که به نوعی کابل ها در معرض مواد خورنده و هیدروکربن ها می باشند را به صورت ویژه عرضه می کند.
کابل های زره دار و سربدار به دلیل دارا بودن زره و سرب در ساختمان آنها از مهمترین کابل های صنعتی و خاص می باشند که در بخش های مهمی که احتمال وارد شدن صدمه به بدنه کابل وجود داشته و همچنین مواد خورنده و محیط های حاوی هیدروکربن ممکن است به کابل ها آسیب وارد نمایند، از این دسته از کابل ها استفاده می شوند.
اما این کابل های زره دار و سربدار با مشخصه های فنی مختلفی تولید می شوند که لازم است در هنگام سفارش مشخصه اصلی کابل مورد نظر توسط طراحان پروژه به بخش فروش ارائه شود تا بتوان کابل ها را با مشخصات دقیق به آنها عرضه نمود.

کابل های زره دار و سربدار
با مشخصاتNYKYRY ، NYKYBY ، N2XKYRY N2XKYBY ، NAYKYRY ، NAYKYBY ، NA2XKYRY ، NA2XKYBY تولید می شوند که این کابل ها با هادی مسی و آلومینیومی تولید شده که قیمت این کابل ها بر اساس هادی به به کار رفته شده در ساختمان کابل و همچنین سطح مقطع و تعداد رشته های کابل بستگی مستقیمی دارد.
آراد کابل به صورت ویژه کابلهای زره دار و سربدار را با برند یزد تنها کارخانه تولید کننده این کابل های خاص در کشور، عرضه می کند.
این کابل ها به صورت استاندارد تولید شده و در وندور لیست تمامی پروژه های صنعتی استفاده کننده از این کابل ها قرار دارد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
شرکت آراد کابل
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120961243
شماره تلفن ثابت:02128421670 - 02128421340
شماره فکس:02128429405
پست الکترونیکی:aradcable@gmail.com

مطلب پیشنهادی

بهترین قیمت کابل ۱۶+۳۵*۳ آلومینیومی سه فاز

تیم فروش آراد کابل بهترین قیمت کابل ۱۶+۳۵*۳ آلومینیومی سه فاز را ارائه می کند. …

پاسخی بگذارید

کانال تلگرام