عرضه فیبر نوری
چهارشنبه , مهر ۹ ۱۳۹۹
خانه / کابل / نمایندگی فروش عمده کابل افشان ساختمانی

نمایندگی فروش عمده کابل افشان ساختمانی

نمایندگی فروش عمده انواع کابل های افشان ساختمانی، این کابل ها را با عایق پی وی سی و XLPE عرضه می کند.این کابل ها در انواع دو رشته تا پنج رشته تولید می شوند.
کابل های افشان مسی که در سطح ولتاژ فشار ضعیف تولید می شوند، در تاسیسات ساختمانی به کار می رود. این کابل ها به دلیل مصرف زیادی که دارند با برندهای مختلف و قیمت های متنوعی تولید و عرضه شده اند.
برخی پروژه های مختلف ساختمانی و صنعتی باید این کابل های افشان را با برندهای خاصی مورد استفاده قرار دهند و این موضوع در وندور لیست پروژه ها تاکید شده است.
اما در خصوص برخی تاسیسات که به دنبال خرید کابل های افشان ارزان می باشند، تنوع محصولات و کابل های ساختمانی آراد کابل این مهم را برای آنها فراهم کرده است.
این نمایندگی فروش تلاش کرده است با تامین ده برند مختلف تولید کننده کابل های افشان، محصولات مورد نیاز پروژه های ساختمانی، پروژه های تحت نظارت ادارات برق استانها، پروژه های صنعتی و همچنین باغ ها و مزارع را تامین کند.
در خصوص تنوع قیمت این کابل های افشان، کارشناسان فروش مجموعه در زمان ثبت سفارش تفاوت برند های تولید کننده این کابل ها را به طور کامل برای مشتریان تشریح می کنند تا خریداران بتوانند بهترین گزینه را برای پروژه خود انتخاب کنند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
شرکت آراد کابل
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120961243
شماره تلفن ثابت:02128421670 - 02128421340
شماره فکس:02128429405
پست الکترونیکی:aradcable@gmail.com

مطلب پیشنهادی

کابل آلومینیومی فشار ضعیف

کابل آلومینیومی فشار ضعیف قیمت روز

کابل آلومینیومی فشار ضعیف در انواع تک فاز و سه فاز به صورت عمده در …

پاسخی بگذارید

کانال تلگرام