عرضه فیبر نوری
چهارشنبه , مهر ۳۰ ۱۳۹۹
خانه / فیبر نوری / مرکز خرید انواع فیبر نوری زره دار ایران

مرکز خرید انواع فیبر نوری زره دار ایران

مرکز خرید انواع فیبرهای نوری زره دار یا آرموردار ایران، تولیدات کارخانه های شهید قندی، رفسنجان و تهران سیمین فر را در این حوزه برای ارائه به مشتریان برگزیده است.
در ایران با توجه به نیاز اصلی پروژه های مخابراتی برای تهیه انواع فیبرهای نوری، آراد کابل به عنوان یکی از عرضه کنندگان این کابل ها با تولیدات خارجی و ایرانی، کابل های نوری زره دار، خاکی و کانالی را در انواع خشک ژله فیلد عرضه می کند.
فیبرهای نوری زره دار یا اصطلاحا آرمورد، نوع خاص از کابل های نوری می باشند که متناسب با محیط هایی که قرار است فیبرنوری به صورت دفنی استفاده شود، تولید شده است.
فیبرهای نوری زره دار به دلیل مقاوم بودن در برابر صدمات مکانیکی که از طرف محیط به آنها وارد می شود و همچنین ساختمان متفاوتی که در تولید آنها وجود دارد، از کابل های نوری گران قیمت به شمار می رود که قیمت آنها از کابل های خاکی و کانالی خشک و ژله فیلد بیشتر است.
در خصوص کیفیت فیبرهای نوری تولید ایران باید به این نکته اشاره کرد که به دلیل استفاده از بهترین تارهای نوری در این تولیدات و همچنین بهترین مواد اولیه در ساختمان کابل از مرغوبیت بالایی برخوردار است.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
شرکت آراد کابل
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120961243
شماره تلفن ثابت:02128421670 - 02128421340
شماره فکس:02128429405
پست الکترونیکی:aradcable@gmail.com

مطلب پیشنهادی

قیمت عمده فیبر نوری ocuc شهید قندی یزد

قیمت عمده انواع فیبر های نوریocuc و obuc شهید قندی یزد را می توانید به صورت به روز از نمایندگی فروش رسمی محصولات شهید قندی یزد دریافت نمایید.

پاسخی بگذارید

کانال تلگرام