عرضه فیبر نوری
سه شنبه , آذر ۱۱ ۱۳۹۹
خانه / کابل / نمایندگی فروش انواع کابل کمان

نمایندگی فروش انواع کابل کمان

نمایندگی فروش انواع محصولات سیم و کابل های کمان زنجان، تلاش کرده است تمامی کابل های فشار ضعیف تولید این کارخانه را که از محصولات شاخص در حوزه سیم و کابل است را عرضه کند.
کمان زنجان از به نام ترین کارخانه های ایران در زمینه تولید کابل های فشار ضعیف مسی، ساختمانی و کابل های ارت بوده که بهترین محصولات این برند همواره در پروژه های مختلف توسط کارفرمایان و ناظران استفاده می شود.
خرید محصولات کمان از یک مرجع یا نمایندگی فروش اصلی می تواند با تخفیف های بهتری برای مشتریان همراه بوده و مهمتر از همه می توان بدون مراجعه حضوری و صرف هزینه و زمان زیاد نسبت به خرید این کابل ها اقدام نمود.
اما چه محصولاتی از برند کمان امروز بیشترین توجه مشتریان را به خود جلب کرده است؟
در خصوص کابل های ساختمانی افشان مسی، ارت ، جوش و سایر محصولات مانند کابل های NYY، کمان زنجان در رده بهترین تولید کنندگان کشور بوده که در سالیان اخیر توانسته است سهم زیادی از پروژه های ساختمانی کشور را به خود اختصاص دهد.
لازم به ذکر است آراد کابل که در زمینه فروش انواع کابل از فشار ضعیف تا فشار قوی همچنین سایر سیم و کابل های مهم در بازار فعال بوده و آنها را به صورت عمده عرضه می کند، محصولات کمان را در لیست فروش ویژه و با کیفیت محصولات خود قرار داده است.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
شرکت آراد کابل
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120961243
شماره تلفن ثابت:02128421670 - 02128421340
شماره فکس:02128429405
پست الکترونیکی:aradcable@gmail.com

مطلب پیشنهادی

بهترین قیمت کابل ۱۶+۳۵*۳ آلومینیومی سه فاز

تیم فروش آراد کابل بهترین قیمت کابل ۱۶+۳۵*۳ آلومینیومی سه فاز را ارائه می کند. …

پاسخی بگذارید

کانال تلگرام