عرضه فیبر نوری
چهارشنبه , آذر ۵ ۱۳۹۹
خانه / فیبر نوری / نمایندگی فروش اصلی فیبر نوری زره دار ایران

نمایندگی فروش اصلی فیبر نوری زره دار ایران

نمایندگی فروش اصلی فیبر نوری زره دار یا آرموردار تولید ایران، شرکت آراد کابل با عرضه تولیدات شهید قندی، رفسنجان و تهران سیمین فر می باشد.
کابل های نوری زره دار که به دلیل دارا بودن آرمورد فلزی به عنوان کابل های خاکی  armored-obuc قابل استفاده می باشند، یکی از مهم ترین کابل ها در صنعت مخابرات است که توسط تولید کنندگان فیبر نوری در ایران تولید می شود.
این کابل های نوری در انواع سینگل مود در ایجاد ارتباط بین مناطق روستایی با شبکه سراسری فیبرنوری به صورت دفن در خاک استفاده می شود. تولید کابل های فیبر نوری زره دار در انوع ۱۲، ۲۴ و ۴۸ کور به دلیل نیازهای پروژه های مختلف در سراسر کشور برای استفاده از این محصولات بوده است.
در خصوص کیفیت فیبر های نوری تولید ایران باید یاد آور شویم که تولید کنندگان این فیبرهای نوری از بهترین تارهای موجود در بازار این کابل ها که توسط یرندهای معتبر در جهان تولید می شوند استفاده کرده و از این  جهت هیچ نگرانی برای پروژه های داخلی وجود ندارد.
نمایندگی فروش اصلی این کابل های نوری که تلاش می کند این فیبرهارا در کمترین زمان ممکن به پروژه ها ارائه کند، آراد کابل می باشد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
شرکت آراد کابل
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120961243
شماره تلفن ثابت:02128421670 - 02128421340
شماره فکس:02128429405
پست الکترونیکی:aradcable@gmail.com

مطلب پیشنهادی

خرید آنلاین انواع فیبر نوری

خرید آنلاین انواع فیبر نوری ۴۸ کور شهید قندی

خرید آنلاین و اینترنتی انواع فیبرهای نوری 12، 24 و 48 کور شهید قندی یزد خدمتی متفاوت به مشتریان و شرکت های مخابراتی در سراسر کشور است.

پاسخی بگذارید

کانال تلگرام