عرضه فیبر نوری
چهارشنبه , آذر ۵ ۱۳۹۹
خانه / فیبر نوری / نمایندگی فروش اصلی انواع فیبر نوری nz ایران

نمایندگی فروش اصلی انواع فیبر نوری nz ایران

نمایندگی فروش اصلی فیبر های نوری nz تولید ایران، که به صورت عمده و موجود این نوع از کابل های نوری را به پروژه های مختلف عرضه می کند، شرکت آراد کابل می باشد.
فیبر های نوری nz در کنار کابل های single mode و multimode از کابل های مهم در پروژه های مخابراتی به شمار می روند که نوع nz این کابل ها در مقایسه با دو نوع دیگر کاربرد های کمتر و خاص تری را دارد.
انواع فیبر های نوری nz در نمونه های ۶، ۸، ۱۲ و ۲۴ کور با برند های شهید قندی یزد، ofo عمان، LS کره و همچنین برند های نگزنس، draka، qualet و USA-3M و در انواع ۵۰ و ۶۲٫۵ MM قابل عرضه می باشند.
این فیبر های نوری با توجه به شرایط مختلف محیطی که قرار است در انها استفاده شوند، در نمونه های obfc، armored، OM1، OM2 و OM3 نیز تولید می شوند که البته نمونه LSZH، LSOH و IN-Tight Buffer این کابل ها نیز تولید و عرضه می شوند.

فیبر نوری nz

فیبر های نوری شهید قندی یزد که تولید ایران می باشد، بهترین گزینه برای پروزه های مختلف است که می توانند سفارش تولید خود را نیز در بازه های زمانی ۴۰ روزه از طریق این مرکز فروش ثبت نمایند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
شرکت آراد کابل
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120961243
شماره تلفن ثابت:02128421670 - 02128421340
شماره فکس:02128429405
پست الکترونیکی:aradcable@gmail.com

مطلب پیشنهادی

قیمت عمده فیبر نوری ocuc شهید قندی یزد

قیمت عمده انواع فیبر های نوریocuc و obuc شهید قندی یزد را می توانید به صورت به روز از نمایندگی فروش رسمی محصولات شهید قندی یزد دریافت نمایید.

پاسخی بگذارید

کانال تلگرام