مجموعه آراد کابل شما را به خرید بهترین محصولات سیم، کابل و فیبرنوری دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

نمایندگی تجهیزات فیبر نوری نگزنس

آنچه در این مقاله می خوانید...

تجهیزات فیبر نوری نگزنس - پچ پنل فیبر نوریپچ کورد فیبر نوری نگزنسپیگتیل فیبر نوری نگزنسآداپتور فیبر نوری نگزنسانواع کابل فیبر نوری نگزنس
تجهیزات فیبر نوری نگزنس

نمایندگی تجهیزات فیبر نوری نگزنس در ایران که تمامی تجهیزات مورد نیاز جهت استفاده در پروژه های فیبر نوری اعم از فیبر نوری نگزنس، پچ کورد فیبر نوری، پچ پنل فیبر نوری، آداپتور فیبر نوری و پیگتیل فیبر نوری را برای ارائه به پروژه های سراس کشور فراهم نموده است.

نگزنس یکی از شناخته شده ترین برند های تولید کننده فیبر نوری و تجهیزات فیبر نوری در ایران می باشد که محصولات تولید شده توسط این برند در پروژه های مختلفی در سراس کشور مورد استفاده قرار گرفته است.

با ما همراه باشید تا اطلاعات جامعی در خصوص انواع تجهیزات فیبر نوری نگزنس که در این مجموعه به شما قابل عرضه می باشد، ارائه نماییم.

تجهیزات فیبر نوری نگزنس – پچ پنل فیبر نوری

پچ پنل فیبر نوری نگزنس با بدنه فلزی در نوع ۲۴ پورت به عنوان پرکاربرترین پچ پنل فیبر نوری در پروژه های مختلف می باشد که در این نمایندگی فروش، با برند نگزنس در کنار سایر تجهیزات فیبر نوری نگزنس به مشتریان این محصولات ارائه می شود.

این محصول شامل بدنه فلزی با رنگ بندی مشکی و سفید می باشد. این پچ پنل ه همراه کاستف گلند و سایر متعلقات به پروژه ها ارائه می شود.

پچ پنل فیبر نوری نگزنس

پچ کورد فیبر نوری نگزنس

یکی دیگر از تولیدات برند نگزنس که در پروژه های فیبر نوری مورد استفاده قرار می گیرند، انواع پچ کورد فیبر نوری می باشد که در نمونه های سینگل مود و مالتی مود و با کانکتور های مختلف عرضه می شود.

پچ کورد های فیبر نوری نگزنس در نمونه های:

  • پچ کورد فیبر نوری ST-ST
  • پچ کورد فیبر نوری SC-LC
  • پچ کورد فیبر نوری SC-SC
  • پچ کورد فیبر نوری LC-LC
  • پچ کورد فیبر نوری SC-ST
  • پچ کورد فیبر نوری LC-ST
  • پچ کورد فیبر نوری LC-LC OM4
  • پچ کورد فیبر نوری SC-LC OM3

تولید شده و در این مجموعه موجود می باشد. برای خرید این تجهیزات فیبر نوری می توانید از طریق واحد فروش اقدام نمایید.

پچ کورد فیبر نوری نگزنس

 

 

پیگتیل فیبر نوری نگزنس

پیگتیل فیبر نوری یکی از تجهیزاتی می باشد که در پروژه های مخابراتی و در داخل پچ پنل های فیبر نوری به عنوان رابط بین تار های فیبر نوری و پچ کورد های فیبر نوری عمل کرده و ارتباط بین این تار های نوری کابل فیبر نوری را فراهم می نمایند. این پیگتیل های فیبر نوری با آداپتور های:

  • SC ، LC، ST

تولید می شوند و این به صورت سینگل مود، مالتی مود و مالتی مود OM3 تولید می شوند. تمامی انواع نمونه های ذکر شده از پیگتیل فیبر نوری در این مجموعه موجود می باشد.

پیگتیل فیبر نوری نگزنس

آداپتور فیبر نوری نگزنس

آداپتور های فیبر نوری به عنوان تجهیزاتی که امکان اتصال دو پچکورد فیبر نوری را به یکدیگر فراهم می نماید، یکی از ابزار های مهم می باشد که در تولیدات برند نگزنس دیده می شود. انواع آداپتور فیبر نوری :

  • سینگل مود دابلکس LC نگزنس
  • سینگل مود دابلکس SC نگزنس
  • مالتی مود LC OM3 نگزنس
  • مالتی مود LC دابلکس نگزنس
  • مالتی مود SC دابلکس نگزنس

در این مجموعه با برند NEXANS قابل ارائه به مشتریان می باشد.

آداپتور فیبر نوری نگزنس

انواع کابل فیبر نوری نگزنس

کابل های فیبر نوری به عنوان مهمترین گزینه در انتقال اطلاعات با سرعت بالا در پروژه های مخابراتی، از محصولاتی می باشد که در انواع ۲ کر تا ۱۴۴ کر از محصولات برند نگزنس می تواند به مشتریان این محصولات ارائه شود.

فیبر نوری نگزنس

 

فیبر نوری ۱۲ کور، فیبر نوری ۲۴ core، فیبر نوری ۴۸ کور و ۷۲، ۹۶ و ۱۴۴ کر از محصولات این برند است که به صورت سینگل مود و مالتی مود تولید شده و قابل ارائه به مشتریان می باشد. این فیبر های نوری برای کاربرد های indoor و outdoor طراحی و تولید شده است.

فرهاد بازرگان زاده

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: فرهاد بازرگان زاده

راه های ارتباطی:

  شماره تماس: 09120961243
  شماره تماس: 02128421340
  شماره تماس: 02128421670
  پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

  ایمیل: aradcable@gmail.com

مجموعه آراد کابل شما را به خرید بهترین محصولات سیم، کابل و فیبرنوری دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

Call Now Buttonتماس بگیرید