عرضه فیبر نوری
جمعه , مهر ۱۱ ۱۳۹۹
خانه / کابل / قیمت فروش کابل سازمانی البرز لکتریک نور

قیمت فروش کابل سازمانی البرز لکتریک نور

قیمت فروش انواع کابل های سازمانی البرز الکتریک نور، به عنوان کابل های خاص و مورد استفاده در بسیاری از پروژه ها آغاز شده است.
کابل های سازمانی که با مشخصاتی متفاوت نسبت به کابل های برق موجود در بازار سایزبندی می شوند، از کابل هایی می باشند که بسیاری از مشتریان و شرکت های مختلف برای خرید این کابل ها با شرکت آراد کابل تماس می گیرند.
البرز الکتریک که یکی از برترین تولید کنندگان کابل های سازمانی در سایزهای مختلف می باشد، تلاش کرده است بهترین کیفیت و مرغوبترین محصولات را در حوزه سیم و کابل های برق مسی و آلومینیومی به بازار عرضه نماید.
اما سایزهای کابل های سازمانی تولید شده توسط کارخانه البرز الکتریک ۱*۶+۶، ۱*۱۰+۱۰، ۳*۶+۶، ۳*۱۰+۱۰ می باشد که با متراژهای سفارشی مشتریان قابل ارائه به آنها است.
البرزالکتریک در کنار کابل های سازمانی، کابل های برق افشان، آلومینیومی، سیم های افشان و ارت در سایزهای مختلف، کابل کواکسیال و کابل های شیلددار را نیز تولید می کند که در میان تولیدکنندگان برتر کشور در حوزه سیم و کابل نامی شناخته شده می باشد.
کابل های کولری یکی دیگر از تولیدات البرز الکتریک می باشد که در سایزهای ۱ و ۱٫۵ میلی متر مربع و به صورت چهار و پنج رشته تولید می شوند.
آراد کابل تمامی انواع کابل های سازمانی و برق البرز را به صورت ویژه عرضه می کند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
شرکت آراد کابل
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120961243
شماره تلفن ثابت:02128421670 - 02128421340
شماره فکس:02128429405
پست الکترونیکی:aradcable@gmail.com

مطلب پیشنهادی

کابل ۲.۵*۳ افشان

کابل ۲.۵*۳ افشان بهترین قیمت بازار

کابل ۲.۵*۳ افشان از پرکاربردترین کابل های افشان در بازار به قیمت عمده فروشی و …

پاسخی بگذارید

کانال تلگرام