عرضه فیبر نوری
یکشنبه , مهر ۶ ۱۳۹۹
خانه / کابل / خرید عمده کابل فشار قوی یزد

خرید عمده کابل فشار قوی یزد

خرید عمده و با متراژ بالا انواع کابل های فشار قوی ۲۰ کیلو ولت و ۳۳ کیلو ولت یزد، همواره از طریق پروژه های صنعتی و تحت نظارت توانیر صورت می گیرد.
کابل های فشار قوی یکی از سنگین ترین و در عین حال گرانترین کابل های مورد استفاده در صنعت برق می باشد که با هادی مسی و آلومینیومی تولید شده و در اختیار مشتریان و پروژه ها قرار می گیرد.
یزد با تولید انواع کابل فشار قوی معمولی، زره دار و سربدار  توانسته است لیست کاملی از این کابل ها را به صورت ویژه با هادی مسی و آلومینیومی تولید کند که بسیاری از این کابل ها در سال های اخیر در پروژه های متعددی مورد استفاده قرار گرفته و رضایت صاحبان پروژه ها را به همراه داشته است.
کابل های فشار قوی یا High voltage اصطلاحا در ولتاژهای بالاتر از ۳۰ کیلو ولت استفاده شده و مشخصات فنی این کابل ها به صورت N2XSY، NA2XSY،N2XSYRY، NA2XSYRY، N2XSYBY، NA2XSYBY، N2XSYKYBY و همچنین NA2XSYKYRY می باشد که تمامی انواع این کابل ها را اعم از معمولی، زره دار  سربدار و زره دار شامل می شود.
خرید عمده و متراژ بالای این کابل ها غالبا توسط پروژه های بزرگ انجام می گیرد که غالبا به صورت رسمی درخواست خود را به این شرکت ارائه می کنند و پس از بررسی های لازم قیمت ها بر مبنای قیمت کارخانه به آنها در قالب پیس فاکتور ارائه می شود.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
شرکت آراد کابل
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120961243
شماره تلفن ثابت:02128421670 - 02128421340
شماره فکس:02128429405
پست الکترونیکی:aradcable@gmail.com

مطلب پیشنهادی

کابل ۲.۵*۳ افشان

کابل ۲.۵*۳ افشان بهترین قیمت بازار

کابل ۲.۵*۳ افشان از پرکاربردترین کابل های افشان در بازار به قیمت عمده فروشی و …

پاسخی بگذارید

کانال تلگرام