عرضه فیبر نوری
جمعه , مهر ۴ ۱۳۹۹
خانه / فیبر نوری / قیمت خرید انواع فیبر نوری ossc leoni

قیمت خرید انواع فیبر نوری ossc leoni

قیمت خرید انواع فیبرهای نوری ossc با برندهای ossc با برندهای leoni شهید قندی یزد را می توانید به صورت به روز از این مرکز فروش دریافت نمایید.
فیبرهای نوری ossc یا اصطلاحا کابل های نوری هوایی که به صورت نصب بر روی تیرها در شبکه قرار می گیرند بیشترین کاربرد آنها در اتصال شبکه های روستایی به شهرها می باشد که به همین دلیل از این کابل ها در پروژه های شرکت ملی مخابرات ایران و شرکت زیر ساخت به وفور استفاده شده است.
فیبرهای نوری leoni در این نوع از محصولات برتر به شمار می رود که در صورت موجود بودن آن در شرکت می تواند به عنوان یک گزینه مرغوب و با کیفیت به مشتریان و شرکت های مخابراتی ارائه شود.
لئونی در واقع توانسته است با تولیدات برتر خود در زمینه سیم و کابل های مخابراتی، شبکه و فیبر نوری به عنوان یک نام مطرح در ایران فعالیت نماید.

فیبر نوری ossc


آراد کابل
که به دلیل فروش تخصصی انواع فیبرنوری و همکاری با پروژه های بزرگ، برندهای مختلفی را در لیست فروش خود قرار داده است، برند لئونی را به عنوان یکی از اصلی ترین آنها به مشتریان معرفی کرده است.
فیبرهای نوری leoni در انواع obuc، ocuc و ossc برای پروژه ها موجود بوده و در صورت سفارش با متراژهای بالا این مرکز اقدام به واردات در کمترین زمان ممکن می کند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
شرکت آراد کابل
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120961243
شماره تلفن ثابت:02128421670 - 02128421340
شماره فکس:02128429405
پست الکترونیکی:aradcable@gmail.com

مطلب پیشنهادی

انواع فیبر نوری تک حالته ایرانی

مرکز فروش اصلی انواع فیبر نوری تک حالته ایرانی

نمایندگی فروش اصلی انواع فیبرهای نوری تک حالته با برند شهید قندی یزد، شرکت آراد کابل در تهران می باشد.

پاسخی بگذارید

کانال تلگرام