عرضه فیبر نوری
چهارشنبه , آذر ۵ ۱۳۹۹
خانه / فیبر نوری / مرکز فروش بهترین فیبر نوری مخابراتی

مرکز فروش بهترین فیبر نوری مخابراتی

مرکز فروش بهترین فیبرهای نوری مخابراتی در انواع خاکی، کانالی و هوایی در انواع ۱۲، ۲۴، ۴۸، ۳۶ و ۷۲ کور را با برندهای معتبر داخلی و خارجی عرضه می کند.
فیبرهای نوری مخابراتی با توجه به توسعه شبکه های مخابراتی در این صنعت مهم، یکی از ملزوماتی می باشد که باید توسط کارفرمایان و پیمانکاران این پروژه ها تامین گردد.
با توجه به شرایط محیطی پروژه ها این فیبرهای نوری به صوری خاکی، کانالی یا هوایی مورد استفاده قرار می گیرند که تفاوت این کابل ها در ساختمان آنها می باشد.
کابل های فیبرنوری مخابراتی در ایران و خارج با برندهای مختلفی تولید می شوند که آراد کابل به عنوان مرکز فروش تخصصی انواع فیبرنوری تلاش کرده است برترین کابل های نوری را برای مشتریان تامین نماید.

این مرکز فروش با دارا بودن یک تیم تخصصی قوی در زمینه اجرا و مشاوره به پروژه های مختلف، آماده همکاری و مشاوره به شما در پروژه ها می باشد.
فیبرهای نوری مخابراتی غالبا در انواع obuc، ocuc و ossc بسته به شرایط پروژه و نوع کابل مورد نیاز شما اعم از سینگل مود یا مالتی مود بودن آن قابل عرضه می باشد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
شرکت آراد کابل
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120961243
شماره تلفن ثابت:02128421670 - 02128421340
شماره فکس:02128429405
پست الکترونیکی:aradcable@gmail.com

مطلب پیشنهادی

خرید آنلاین انواع فیبر نوری

خرید آنلاین انواع فیبر نوری ۴۸ کور شهید قندی

خرید آنلاین و اینترنتی انواع فیبرهای نوری 12، 24 و 48 کور شهید قندی یزد خدمتی متفاوت به مشتریان و شرکت های مخابراتی در سراسر کشور است.

پاسخی بگذارید

کانال تلگرام