مجموعه آراد کابل شما را به خرید بهترین محصولات سیم، کابل و فیبرنوری دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

قیمت روز انواع فیبر نوری تک حالته ایران

قیمت روز انواع فیبر های نوری تک حالته یا single mode تولید ایران بسته به نوع خاکی، کانالی یا آرمورد بودن آن و همچنین برند تولید کننده این کابل های نوری به مشتریان ارائه می شود.
قیمت روز فیبر های نوری ایران به دلیل وارداتی بودن تارهای نوری این کابل ها، تا حد زیادی به نوع تارها و قیمت ارائه شده توسط تولید کنندگان این تار های نوری بستگی دارد.
علاه بر این قیمت مواد اولیه، خاکی یا کانالی بودن فیبر های نوری و همچنین تولیدکننده این کابل ها و برند آن تعیین کننده قیمت روز فیبر های نوری در ایران می باشد.
به دلیل کیفیت بالا و استفاده از بهترین تار های نوری در تولیدات ایرانی به ویژه کابل های نوری شهید قندی یزد، فیبر های نوری این برند معمولا قیمت بالاتری ننسبت به نمونه های خارجی دارد.
کابل های تک حالته یا سینگل مد ایران که عمدتا از تولیدات شهید قندی یزد و کارخانه فیبر نوری رفسنجان است، در پروژه های بسیاری که تحت نظارت شرکت مخابرات ایران انجام می شود، مورد استفاده قرار گرفته و این کابل های نوری بر برند های خارجی ترجیح داده است.
انواع فیبر های نوری خاکی و کانالی از مهم ترین تولیدات ایران در این حوزه بوده است که به دلیل نیاز های داخلی پروژه های کشور یکی از الزامات تولید توسط برند های ایرانی است.
آراد کابل ضمن فروش ویژه فیبر های نوری ایرانی اقدام به واردات برند های خارجی این کابل ها نموده است تا از این طریق بتوانیم بهترین گزینه ها را به مشتریان و پروژه ها ارائه کنیم.

فرهاد بازرگان زاده

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: فرهاد بازرگان زاده

راه های ارتباطی:

  شماره تماس: 09120961243
  شماره تماس: 02133911013
  شماره تماس: 02133116101
  پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

  ایمیل: aradcable@gmail.com

مجموعه آراد کابل شما را به خرید بهترین محصولات سیم، کابل و فیبرنوری دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید