عرضه فیبر نوری
جمعه , مهر ۱۱ ۱۳۹۹
خانه / کابل / مرکز خرید کابل ساختمانی راد افشان

مرکز خرید کابل ساختمانی راد افشان

مرکز خرید کابل های ساختمانی و سیم های افشان راد افشان سحر کجاست؟ چگونه می توان محصولات راد افشان را برای پروژه های ساختمانی خریداری نمود؟
مرکز خرید کابل های ساختمانی با برند راد افشان سحر در لاله زار تهران محصولات خود را به صورت ویژه به پروژه های تهران و شهرستان ارائه می کند.
کابل های ساختمانی در انواع دو رشته، سه رشته و چها رشته افشان، سیم های افشان و ارت از مهم ترین محصولات مورد نیاز هر تاسیسات ساختمانی است که فعالان در این پروژه ها برای خرید مستمر و چند باره نیازهای خود از یک مرکز خرید، به دنبال یک مجموعه مطمئن می باشند.
آراد کابل یک بازرگانی بزرگ با داشتن دفاتر متعدد فروش در قطب سیم و کابل کشور یعنی بازار لاله زار تهران توانسته است بزرگترین مرکز خرید انواع سیم و کابل را برای مشتریان ایجاد کند.
اما در کنار محصولات متنوع موجود در این مرکز، تمامی محصولات راد افشان که مخصوص پروژه های ساختمانی تولید می شوند، به صورت حضوری و غیر حضوری قابل فروش به مشتریان تهران و شهرستان می باشد.
خدمات ارزنده به تمامی پروژه ها با صرفه جویی در زمان و هزینه از مهم ترین اهداف آراد کابل در زمینه فروش سیم و کابل های مسی و آلومینیومی فشار ضعیف است.
این مرکز خرید نزدیک ترین دفتر فروش خود را برای مراجعه حضوری به مشتریان معرفی خواهد نمود تا در کمترین زمان ممکن نیازهای مشتریان برطرف شود.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
شرکت آراد کابل
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120961243
شماره تلفن ثابت:02128421670 - 02128421340
شماره فکس:02128429405
پست الکترونیکی:aradcable@gmail.com

مطلب پیشنهادی

کابل ۲.۵*۳ افشان

کابل ۲.۵*۳ افشان بهترین قیمت بازار

کابل ۲.۵*۳ افشان از پرکاربردترین کابل های افشان در بازار به قیمت عمده فروشی و …

پاسخی بگذارید

کانال تلگرام