عرضه فیبر نوری
جمعه , مهر ۱۱ ۱۳۹۹
خانه / کابل / قیمت عمده کابل تلفن زمینی کرمان اصلی

قیمت عمده کابل تلفن زمینی کرمان اصلی

قیمت عمده جهت خرید های با متراژ بالا انواع کابل های تلفن زمینی و هوایی کرمان اصلی به شرکت های مختلف مخابراتی و پروژه های ساختمانی و کارفرمایان آنها ارائه می شود.
کابل های تلفن زمینی از کابل های مهم مخابراتی می باشند که به دلیل دارا بودن عیق از جنس پلی اتیلن و مشکی که در برابر اشعه ماوراء بنفش خورشید نیز مقاوم است، با برند کرمان اصلی موجود است.
این کابل ها در سایز های ۰٫۵ و ۰٫۶ موجود بوده و نمونه ۲ زوج تا ۱۰۰ زوج این کابل های مخابراتی، در بسیاری از پروژه ها به صورت ویژه کاربرد دارد.
مجموعه آراد کابل یکی از مهم ترین عرضه کنندگان کابل های مخابراتی به صورت عمده، محصولات تولیدی اصلی کرمان را در این حوزه به صورت ویژه به مشتریان عرضه می کند.
در خصوص بسیاری از پروژه های طرف قرارداد با آراد کابل، که اکثرا در پروژه های بزرگ فعال هستند، کابل های مخابراتی را در متراژهای بالا سفارش می دهند، امکان استفاده از قیمت های ویژه فراهم است..
از این رو این مجموعه شرایط خرید با قیمت عمده را برای بسیاری از شرکت های مخابراتی فراهم نموده است و امکان فروش رسمی این کابل ها و ارائه فاکتور رسمی آراد کابل نیز برای شرکت های مختلف وجود دارد.
انواع کابل های طوسی و مشکی مخابراتی به دلیل نیاز های بازار به صورت ویژه موجود و قابل عرضه در کمترین زمان ممکن است.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
شرکت آراد کابل
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120961243
شماره تلفن ثابت:02128421670 - 02128421340
شماره فکس:02128429405
پست الکترونیکی:aradcable@gmail.com

مطلب پیشنهادی

کابل ۲.۵*۳ افشان

کابل ۲.۵*۳ افشان بهترین قیمت بازار

کابل ۲.۵*۳ افشان از پرکاربردترین کابل های افشان در بازار به قیمت عمده فروشی و …

پاسخی بگذارید

کانال تلگرام