عرضه فیبر نوری
سه شنبه , آذر ۱۱ ۱۳۹۹
خانه / کابل / مرکز خرید بهترین کابل افشان سیمیا

مرکز خرید بهترین کابل افشان سیمیا

مرکز خرید بهترین کابل های افشان صادراتی سیمیا با تاییدیه توانیر و قابل استفاده در پروژه های مختلف، شرکت آراد کابل می باشد که فروش عمده انواع کابل فشار ضعیف را در برنامه دارد.
کابل های افشان که از عایق پی وی سی در ساختمان آنها استفاده شده است از مهمترین کابل های مورد استفاده در تاسیسات برقی می باشد که انتخاب مناسب ترین کابل به لحاظ کیفیتی و قیمت می تواند برای خریداران از اهمیت ویژه ای برخوردار باشد.
اما بهترین کابل افشان چه ویژگی هایی دارد؟ آیا کابل های با قیمت ارزان می توانند انتخاب مناسبی برای خریداران باشند؟
کابل های افشان استاندارد و مرغوب ضمن رعایت استانداردهای تولیدی در آنها، از هادی های مسی با سطح مقطع واقعی در آنها استفاده شده است که این امر می تواند به هدایت الکتریکی آسان تر کمک نماید. اما آنچه باعث اختلاف قیمت زیاد میان برخی کابل ها با برندهای مختلف است، تفاوت در سطح مقطع واقعی کابل ها می باشد.
همواره می توان گفت که کابل های افشان ارزان شاید بتوانند برای خریداران توجیه اقتصادی داشته باشند، اما هیچگاه کیفیت و ایمنی لازم را مانند کابل های مرغوب فراهم نمی کنند.

کابل افشان

بهترین کابل های افشان برق در بازار امروزه با برندهای سیمیا، یزد، همدان، رادافشان، البرز و ابهر عرضه می شوند که می توان گفت گزینه مناسبی برای خریداران می باشند. این مرکز خرید به صورت ویژه این کابل ها را عرضه می کند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
شرکت آراد کابل
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120961243
شماره تلفن ثابت:02128421670 - 02128421340
شماره فکس:02128429405
پست الکترونیکی:aradcable@gmail.com

مطلب پیشنهادی

بهترین قیمت کابل ۱۶+۳۵*۳ آلومینیومی سه فاز

تیم فروش آراد کابل بهترین قیمت کابل ۱۶+۳۵*۳ آلومینیومی سه فاز را ارائه می کند. …

پاسخی بگذارید

کانال تلگرام