عرضه فیبر نوری
جمعه , مهر ۱۱ ۱۳۹۹
خانه / کابل / نمایندگی فروش اصلی کابل سیمیا

نمایندگی فروش اصلی کابل سیمیا

نمایندگی فروش اصلی کابل سیمیا که تمامی محصولات آن را اعم از کابل های برق مسی و آلومینیومی، کابل های مخابراتی و جوش را عرضه می کند، آراد کابل می باشد.
در هر حوزه ای تولیدکنندگان متعددی وجود دارند که هر کدام از آنها به دنبال عرضه باکیفیت ترین محصولات به بازار می باشند. در حوزه سیم و کابل شرکت سیم و کابل سیمیا در سالهای اخیر توانسته است انواع کابل های برق مسی و آلومینیومی، شیلددار و بدون شیلد، کابل های مخابراتی زمینی و هوایی را به بازار عرضه نماید.
کیفیت بالا در محصولات سیمیا باعث شده است برخی از مشتریان سیمیا را در سطح برند های برتر کشور نظیر یزد، همدان، ابهر، مشهد و سیمکو قلمداد کنند و این موضوع باعث شده است میزان فروش محصولات سیمیا در سالهای اخیر به حد زیادی رشد داشته باشد.
نمایندگی فروش اصلی محصولات سیمیا، شرکت آراد کابل می باشد که با ارائه خدمات برتر در زمینه فروش آسان به مشتریان تهرانی و شهرستانی، در سالهای اخیر موفق ظاهر شده است.
این مرکز فروش در زمینه همکاری با تمامی شهرهای کشور نیز برنامه های مدونی داشته و واحد فروش در همکاری با مشتریان شهرستانی که دسترسی مستقیمی به این مرکز خرید ندارند، تمهیدات ویژه ای را اندیشیده است.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
شرکت آراد کابل
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120961243
شماره تلفن ثابت:02128421670 - 02128421340
شماره فکس:02128429405
پست الکترونیکی:aradcable@gmail.com

مطلب پیشنهادی

کابل ۲.۵*۳ افشان

کابل ۲.۵*۳ افشان بهترین قیمت بازار

کابل ۲.۵*۳ افشان از پرکاربردترین کابل های افشان در بازار به قیمت عمده فروشی و …

پاسخی بگذارید

کانال تلگرام