عرضه فیبر نوری
سه شنبه , آذر ۱۱ ۱۳۹۹
خانه / کابل / خرید عمده بهترین کابل آرموردار

خرید عمده بهترین کابل آرموردار

خرید عمده و با متراژهای سفارشی مشتریان کابل های زره دار در نمونه کابل های فشار ضعیف تا فشار قوی مسی و آلومینیومی، از طریق آراد کابل برای تمامی مشتریان میسر می باشد.
کابل های زره دار یا کابل های آرموردار از مهم ترین کابل های مورد استفاده در بخش های مختلف می باشد که به دلیل احتمال زیاد وارد شدن صدمه به بدنه کابل در یک محیط خاص مورد استفاده می باشند.
این کابل ها با هادی مسی و آلومینیومی تولید می شوند و نوع زره به کار رفته شده در ساختمان کابل ها نیز در دو نوع زره میله ای و زره ورق می باشد.
کابل های زره دار تنها مربوط به رنج ولتاژی فشار ضعیف نبوده و کابل های ۲۰ کیلو ولت زره دار و ۳۳ کیلو ولت نیز با این مشخصات موجود بوده که این مهم به دلیل ضرورت استفاده از کابل های زره دار در این رنج ولتاژی بوده است.
اما بهترین کابل های زره دار موجود در بازار مربوط به برند یزد می باشد که تلاش کرده است انواع کابل های مورد استفاده در پروژه ها را به صورت ویژه در انبارهای تهران خود موجود داشته باشد.
از این رو آراد کابل بزرگترین مرکز فروش کابل های زره دار تلاش کرده است این کابل ها را در سایز های مختلف و با برند یزد و متال به صورت ویژه به پروژه ها عرضه نماید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
شرکت آراد کابل
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120961243
شماره تلفن ثابت:02128421670 - 02128421340
شماره فکس:02128429405
پست الکترونیکی:aradcable@gmail.com

مطلب پیشنهادی

بهترین قیمت کابل ۱۶+۳۵*۳ آلومینیومی سه فاز

تیم فروش آراد کابل بهترین قیمت کابل ۱۶+۳۵*۳ آلومینیومی سه فاز را ارائه می کند. …

پاسخی بگذارید

کانال تلگرام