عرضه فیبر نوری
شنبه , مهر ۵ ۱۳۹۹
خانه / کابل / قیمت کابل مفتولی ۱۰*۲ مسی استاندارد

قیمت کابل مفتولی ۱۰*۲ مسی استاندارد

قیمت کابل مفتولی ۱۰*۲ مسی استاندارد به عنوان یکی از کابل های مهم فشار ضعیف، همواره مورد توجه مشتریان این مجموعه است. کابل مفتولی ۱۰*۲ به دلیل مقطع مناسب می تواند در مسافت های مختلف، آمپراژ های متنوعی را برای مشتریان این محصولات تامین نماید. قیمت این کابل ها به دلیل نوسانات قیمت مس همواره با تغییراتی همراه است. با ما همراه باشید تا اطلاعات دقیقی در خصوص این کابل ها به شما ارائه نماییم.

کابل های مفتولی برق که انعطاف پذیری کمتری نسبت به کابل های افشان برق دارند، به صورت زمینی و همچنین در محل هایی که کابل به صورت ثابت نصب می شود، می تواند مورد استفاده قرار گیرد. این مجموعه یکی از بزرگترین عرضه کنندگان :

در ایران است که محصولات این برند با قیمت رقابتی به مشتریان ارائه می شود.

قیمت کابل مفتولی 10*2

قیمت کابل مفتولی ۱۰*۲ با برند های مختلف

قیمت کابل مفتولی ۱۰*۲ با برند های مختلف تا حدودی متفاوت است. اما سوالی که اینجا مطرح می شود، این است که بهترین کابل مفتولی ۱۰*۲ برای خرید کدام است؟ باید به این نکته اشاره کرد که خرید کابل یک امر کاملا تخصصی بوده و لازم است با متخصصان این حوزه مشورت کرد تا بتوان بهترین تصمیم را برای خرید کابل گرفت. تنوع قیمت و کیفیت و در این مجموعه به شما کمک می کند تا بتوانید بهترین گزینه را انتخاب نمایید. گاهی خرید کابل ها باکبفبت استاندارد و ارزان به شما توصیه می شود و گاهی خرید محصولات برند با قیمت بالاتر. در این مجموعه تلاش می کنیم بهترین ها را به شما ارائه نماییم.

جایگزین کابل مفتولی ۱۰*۲ با کابل آلومینیومی

از آنجا که قیمت کابل های آلومینیومی در مقایسه با کابل های مسی مناسب تر است، مشتریان این محصولات تلاش می کنند با هزینه کمتری سبت به کابل های مسی، کابل های آلومینیومی را خریدار نمایند. اما سایز مناسب کابل های آلومینیومی که به جای کابل ۱۰*۲ مفتولی می تواند مورد استفاده قرار گیرد، کابل آلومینیومی ۲۵*۲ می باشد که می تواند به صورت زمینی و خودنگهدار استفاده شود.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
شرکت آراد کابل
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120961243
شماره تلفن ثابت:02128421670 - 02128421340
شماره فکس:02128429405
پست الکترونیکی:aradcable@gmail.com

مطلب پیشنهادی

کابل ۲.۵*۳ افشان

کابل ۲.۵*۳ افشان بهترین قیمت بازار

کابل ۲.۵*۳ افشان از پرکاربردترین کابل های افشان در بازار به قیمت عمده فروشی و …

کانال تلگرام