عرضه فیبر نوری
چهارشنبه , آذر ۵ ۱۳۹۹
خانه / فیبر نوری / قیمت پخش انواع فیبر نوری ۲۴ کور

قیمت پخش انواع فیبر نوری ۲۴ کور

قیمت پخش فیبر نوری در انواع کابل های نوری این برند را در انواع ۱۲، ۲۴ و ۴۸ کور به صورت obuc، ocuc و armored به شما ارائه می شود.
اگر با هدف خرید فیبر نوری به دنبال یک مرکز خرید معتبر برای خرید کابل نوری مورد نیاز خود می باشید، با ما همراه باشید تا از این طریق بتوانیم محصولات خود را به شما معرفی نماییم.
بدون شک بزرگترین تولید کننده کابل های نوری و مسی مخابراتی در کشور بوده که توانسته است در سال های اخیر بسته به نیاز پروژه های مختلف، انواع فیبر های نوری مورد نیاز داخل را تولید کرده و به بازار عرضه کند.
کابل های نوری ۱۲، ۲۴ و ۴۸ کور در نمونه های Obuc، Ocuc و همچنین آرمورد از مهم ترین محصولات موجود در این مرکز پخش می باشد که با برند معتبر ترین تولید کننده ایرانی در زمینه تولید فیبر های نوری به پروژه ها ارائه می شود.
این مرکز پخش به دلیل عرضه نخصصی انواع فیبر های نوری، برند های خارجی را نیز در میان محصولات خود به صورت وارداتی به پروژه ها عرضه می کند.
تمامی نیاز های شما در این مرکز خرید با توجه به تجارب ارزنده کارشناسان ما در پروژه های مخابراتی متنوع تامین شده و در کمترین زمان ممکن به شما پیشنهاد مالی ارائه می شود.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
شرکت آراد کابل
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120961243
شماره تلفن ثابت:02128421670 - 02128421340
شماره فکس:02128429405
پست الکترونیکی:aradcable@gmail.com

مطلب پیشنهادی

انواع فیبر نوری تک حالته ایرانی

مرکز فروش اصلی انواع فیبر نوری تک حالته ایرانی

نمایندگی فروش اصلی انواع فیبرهای نوری تک حالته با برند شهید قندی یزد، شرکت آراد کابل در تهران می باشد.

پاسخی بگذارید

کانال تلگرام