عرضه فیبر نوری
شنبه , مهر ۵ ۱۳۹۹
خانه / کابل / خرید بهترین کابل استخوانی فشار ضعیف

خرید بهترین کابل استخوانی فشار ضعیف

خرید بهترین کابل استخوانی یا زمینی NYY فشار ضعیف از چه طریقی ممکن است؟ بزرگترین مرکز فروش کابل استخوانی و برترین برند های تولید کابل های زمینی کدام کارخانه ها هستند؟
کابل های زمینی یا کابل هایی که با نام NYY یا استخوانی نیز شناخته می شوند از سایز ۱۶ تا ۲۴۰ میلی متر مربع به صورت ویژه و تخصصی با چند برند معتبر در مجموعه آراد کابل موجود است.
این کابل ها به دلیل اهمیت آنها در کاربرد پروژه های با ولتاژ فشار ضعیف با سایزهای متنوع تولید شده و به بازار عرضه می شوند. برندهای یزد، همدان، سیمیا، خراسان و ابهر از بزرگ ترین تولید کنندگان این کابل ها می باشد که از شناخته شده ترین برندهای تولید کابل کشور نیز به شمار می روند. 
کابل های استخوانی به دلیل انعطاف پذیری کم آنها در محل های نصب ثابت و همچنین به صورت دفنی در خاک استفاده می شوند. این کابل ها در سیستم های برق سه فاز به صورت سه و نیم رشته استفاده می شوند که در سایز های ۳*۲۵+۱۶ تا ۳*۲۴۰+۱۲۰ به صورت متداول تولید شده و در این مرکز موجود است.
آراد کابل بزرگترین عرضه کننده کابل های استخوانی این کابل ها را در انواع با کیفیت و قیمت بالا به همراه کابل های نوع استاندارد و ارزان عرضه می کند. ارائه این کابل ها به پروژه های سراسر کشور میسر می باشد.
کابل های زمینی یا nyy ارزان که مورد نیاز طیف وسیعی از مشتریان مجموعه است برای عرضه با قیمت مناسب فراهم شده است که در صورت نیاز به خرید کابل های ارزان می توانید در زمان خرید این موضوع را به مدیر فروش اطلاع دهید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
شرکت آراد کابل
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120961243
شماره تلفن ثابت:02128421670 - 02128421340
شماره فکس:02128429405
پست الکترونیکی:aradcable@gmail.com

مطلب پیشنهادی

کابل ۲.۵*۳ افشان

کابل ۲.۵*۳ افشان بهترین قیمت بازار

کابل ۲.۵*۳ افشان از پرکاربردترین کابل های افشان در بازار به قیمت عمده فروشی و …

پاسخی بگذارید

کانال تلگرام