عرضه فیبر نوری
شنبه , آذر ۱۵ ۱۳۹۹
خانه / فیبر نوری / خرید عمده انواع فیبر نوری ۱۲ کور قندی

خرید عمده انواع فیبر نوری ۱۲ کور قندی

خرید عمده انواع فیبرهای نوری ۱۲ کور شهید قندی یزد در نمونه های خاکی و کانالی از این طریق این مرکز فروش با فاکتور رسمی و غیر رسمی ممکن می باشد.
فیبرهای نوری خاکی و کانالی ۱۲ کور در انواع سینگل مد و مالتی مد از کابل هایی می باشد که به دلیل کاربرد زیاد آنها، کارخانه شهید قندی یزد اقدام به تولید این کابل ها نموده است.
قرقره های این کابل های نوری غالبا ۴۰۰۰ متری می باشد که آراد کابل این کابل ها را به صورت برش و در متراژهای متنوع نیز در اختیار مشتریان قرار می دهد.
فیبرهای نوری ۱۲ کور شهید قندی یزد در انواع ۱۲*۱ و ۶*۲ تولید می شوند که نمونه خاص این کابل ها با عایق lszh نیز نیز قابل تولید است.
فیبرهای نوری شهید قندی به دلیل استفاده از تارهای فوجیکارا از مرغوبترین کابل های موجود در بازار است که مورد تایید شرکت ملی مخابرات ایران و شرکت زیر ساخت می باشد.

فیبر نوری 12 کور

فراهم کردن شرایط خرید رسمی و غیر رسمی فیبرهای نوری شهید قندی باعث شده است بسیاری از مشتریان خرید مطمئنی را از طریق آراد کابل تجربه کنند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
شرکت آراد کابل
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120961243
شماره تلفن ثابت:02128421670 - 02128421340
شماره فکس:02128429405
پست الکترونیکی:aradcable@gmail.com

مطلب پیشنهادی

قیمت عمده فیبر نوری ocuc شهید قندی یزد

قیمت عمده انواع فیبر های نوریocuc و obuc شهید قندی یزد را می توانید به صورت به روز از نمایندگی فروش رسمی محصولات شهید قندی یزد دریافت نمایید.

پاسخی بگذارید

کانال تلگرام