عرضه فیبر نوری
شنبه , مهر ۵ ۱۳۹۹
خانه / کابل / قیمت عمده بهترین کابل فشار قوی یزد

قیمت عمده بهترین کابل فشار قوی یزد

قیمت عمده و به روز کابل های فشار قوی یزد با ولتاژ ۲۰ کیلو و لت و
۳۳ کیلو ولت به صورت آنی قابل ارائه می باشد. این کابل ها به دلیل دارا
بودن تاییدیه های توانیر در بسیاری از پروژه های استفاده شده است.
کابل های فشار متوسط و فشار قوی یزد با هادی مسی و آلومینیومی تولید شده و این موضوع با توجه به نیاز های پروژه های سراسر کشور در نمونه های زره دار و بدون زره تولید می شوند.
این کابل ها به دلیل اهمیت استفاده از آنها در پروژه های تحت نظارت توانیر با تاییدیه های لازم تولید شده و معمولا در وندور لیست پروژه های مختلف و کارخانه های استفاده کننده از این کابل ها قرار دارد.
این مجموعه با فروش مستقیم محصولات یزد به عنوان اصلی ترین نمایندگی یزد در بازار، آماده عقد قرارداد با پروژه ها با هدف تامین سیم و کابل های مورد نیاز آنها می باشد.
نکته مهم در خصوص کابل های زره دار فشار قوی، نمونه زره ورق و زره فولادی این کابل ها بوده که تا حدودی در قیمت این کابل ها تاثیر داشته و نمونه زره ورق کابل های فشار متوسط و فشار قوی ارزان تر از نمونه زره دار فولادی این کابل ها می باشد.
با توجه به اینکه کابل های فشار قوی در دسته کابل های سنگین بازار می باشند، قیمت های ارائه شده به مشتریان بر اساس قیمت کارخانه بوده و ارسال بار به صورت مستقیم از انبار کارخانه واقع در شورآباد تهران صورت می گیرد.
نکته مهم و قابل توجه برای مشتریان این کابل ها، موجود بودن سایز های بالا یعنی سایز های ۳۰۰ و ۵۰۰ میلی متر مربع کابل های فشار قوی با برند یزد می باشد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
شرکت آراد کابل
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120961243
شماره تلفن ثابت:02128421670 - 02128421340
شماره فکس:02128429405
پست الکترونیکی:aradcable@gmail.com

مطلب پیشنهادی

کابل ۲.۵*۳ افشان

کابل ۲.۵*۳ افشان بهترین قیمت بازار

کابل ۲.۵*۳ افشان از پرکاربردترین کابل های افشان در بازار به قیمت عمده فروشی و …

پاسخی بگذارید

کانال تلگرام