عرضه فیبر نوری
چهارشنبه , آذر ۵ ۱۳۹۹
خانه / کابل / قیمت روز کابل های برق استاندارد

قیمت روز کابل های برق استاندارد

قیمت روز انواع کابل های برق استاندارد با عایق پی وی سی و XLPE در رنج ولتاژ فشار ضعیف تا فشار قوی، کابل های زره دار و نسوز از طریق آراد کابل به مشتریان ارائه می شود.
کابل های برق که وظیفه انتقال برق به سمت مصرف کننده ها را بر عهده دارند از مهم ترین کابل های موجود در بازار هستند که در انواع مختلف، با سطح مقطع های متنوع، عایق پی وی سی و XLPE، به صورت زره دار و بدون زره، شیلد دار و نسوز تولید می شوند.
تمامی انواع کابل های یاد شده هر کدام به دلایل مختلفی که بیشتر به ساختمان آنها و همچنین کیفیت تولید آنها وابسته است قیمت های مختلفی دارند.
مشتریان آراد کابل که روزانه از سراسر کشور برای خرید کابل تماس می گیرند، اولین سوال آنها در خصوص قیمت کابل مورد نظر آنها می باشد.
در خصوص قیمت روز تمامی کابل های مسی و آلومینیومی، مهم ترین نکته قیمت جهانی مس و آلومینیوم می باشد که به علت تغییرات زیاد، لیست قیمت انواع کابل را تحت الشعاع خود قرار می دهد.
این موضوع و نوسانات زیادی که در بازار کابل و قیمت انواع کابل های برق وجود دارد، آراد کابل و واحد فروش آن را ملزم کرد تا به صورت آنی به مشتریان خود قیمت کابل های مورد نظر آنها را اعلام کند. این موضوع برای آراد کابل که یک مرکز فروش بزرگ سیم و کابل در کشور می باشد، یک امر ضروری و مهم در ارائه بهترین خدمات به مشتریان خود به شمار می رود.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
شرکت آراد کابل
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120961243
شماره تلفن ثابت:02128421670 - 02128421340
شماره فکس:02128429405
پست الکترونیکی:aradcable@gmail.com

مطلب پیشنهادی

کابل 70*1 آلومینیومی

کابل ۷۰*۱ آلومینیومی زمینی فروش ویژه

امروزه کابل های آلومینیومی دربین کاربران جایگاه خود را تثبیت کرده اند و به وفور …

پاسخی بگذارید

کانال تلگرام