عرضه فیبر نوری
جمعه , مهر ۴ ۱۳۹۹
خانه / کابل / قیمت روز کابل مشهد

قیمت روز کابل مشهد

قیمت روز کابل های مشهد و آگاهی از آن به عنوان مهم ترین برند تولید کننده
سیم و کابل های مسی، آلومینیومی و خودنگهدار باعث شده است مشتریان بسیاری
با مجموعه آراد کابل در ارتباط باشند.
مشهد یکی از بزرگترین تولید کنندگان سیم و کابل کشور بوده که ضمن تولید محصولات استاندارد و باکیفیت، توانسته است نام خود را در وندور لیست نیرو در استان های مختلف و همچنین پیشنهاد های پروژه های مختلف به پیمانکاران و کارفرمایان قرار دهد.
کابل های خودنگهدار دو سیمه تا پنج سیمه و همچنین کابل های آلومینیومی برند مشهد در کنار سیم و کابل های افشان و مفتولی مورد استفاده در پروژه های مختلف باعث شده است، بسیاری از مشتریان و پروژه ها محصولات این برند را به صورت ویژه مدنظر داشته باشند.
تولید کابل ها توسط به روز ترین دستگاه های تولید کابل و همچنین رعایت و تست های لازم بر روی تولیدات کابل مشهد باعث شده است این محصولات از مهم ترین سیم و کابل های موجود در بازار باشد.
قیمت محصولات مشهد ممکن است به دلیل کیفیت و رعایت استاندارد های تولید مقداری از سایر سیم و کابل های موجود در بازار بیشتر باشد اما این مهم نباید برای مشتریان زیاد دارای اهمیت بوده و کیفیت را فدای قیمت پایین تر کرده و محصولات غیر استاندارد را برای پروژه های خود انتخاب نمایند.
تمامی محصولات و کابل های مشهد در انبار های مجموعه آراد کابل موجود بوده و پس از طی مراحل ثبت سفارش و پرداخت وجه مشتریان در کمتر از یک روز قابل ارسال است.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
شرکت آراد کابل
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120961243
شماره تلفن ثابت:02128421670 - 02128421340
شماره فکس:02128429405
پست الکترونیکی:aradcable@gmail.com

مطلب پیشنهادی

کابل آلومینیومی فشار ضعیف

کابل آلومینیومی فشار ضعیف قیمت روز

کابل آلومینیومی فشار ضعیف در انواع تک فاز و سه فاز به صورت عمده در …

پاسخی بگذارید

کانال تلگرام