عرضه فیبر نوری
سه شنبه , آذر ۱۱ ۱۳۹۹
خانه / فیبر نوری / نمایندگی اصلی انواع فیبر نوری تک حالته و چند حالته ایران

نمایندگی اصلی انواع فیبر نوری تک حالته و چند حالته ایران

نمایندگی فروش اصلی انواع فیبرنوری تک حالته یا سینگل مود و چند حالته یا مالتی مود تولید ایران، این فیبرهای نوری را با مشخصات فنی جهت استفاده در بخش های مختلف پروژه های مخابراتی عرضه می کند.
فیبرهای نوری تک حالته و چند حالته در انواع خاکی، کانالی، آرمورد و lszh از نیازهای هر پروژه مخابراتی جهت انتقال اطلاعات می باشد.
ایران که با توجه به نیازهای داخلی خود یکی از تولید کنندگان فیبرهای نوری می باشد، که توسط برندهای شهید قندی یزد، رفسجان و تهران سیمین فر این کابل ها را تولید و به بازار عرضه می کند.

فیبر نوری تک حالته و چند حالته

آراد کابل که فعالیت گسترده ای در زمینه فروش انواع فیبرنوری خاکی و کانالی دارد، تلاش کرده است که در کنار فیبرهای نوری سینگل مود، مالتی مود و nz خارجی را نیز در صورت نیاز پروژه ها وعدم موجودی فیبرهای نوری ایرانی به آنها عرضه کند.
آراد کابل که در زمینه فروش غیرحضوری و ارائه مشاوره های خرید فیبرهای نوری نیز از پیشگامان به شمار می رود، توانسته است خدمات ویژه ای را در زمینه فروش آسان در اختیار مشتریان قرار دهد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
شرکت آراد کابل
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120961243
شماره تلفن ثابت:02128421670 - 02128421340
شماره فکس:02128429405
پست الکترونیکی:aradcable@gmail.com

مطلب پیشنهادی

قیمت عمده فیبر نوری ocuc شهید قندی یزد

قیمت عمده انواع فیبر های نوریocuc و obuc شهید قندی یزد را می توانید به صورت به روز از نمایندگی فروش رسمی محصولات شهید قندی یزد دریافت نمایید.

پاسخی بگذارید

کانال تلگرام