عرضه فیبر نوری
جمعه , مهر ۴ ۱۳۹۹
خانه / فیبر نوری / خرید آنلاین فیبر نوری ۲۴ کور ایران

خرید آنلاین فیبر نوری ۲۴ کور ایران

خرید آنلاین و به روز انواع فیبر های نوری ۲۴ کور ایران و تولید شده توسط
کارخانه شهید قندی یزد و رفسنجان، بهترین پیشنهاد به مشتریان در سراسر کشور
می باشد.
بدون شک در پروژه های مخابراتی یکی از مهم ترین پارامتر های مورد توجه ناظران، اهمیت زمان در به اتمام رساندن پروژه ها می باشد.
از این رو در بسیاری از مواقع، پیمانکاران مخابراتی برای خرید انواع فیبر نوری به صورت آنلاین، مشتاق بوده تا از این طریق بتوانند محصولات مورد نیاز خود را در کمترین زمان ممکن یتوانند خریداری نمایند.
یکی از این محصولات فیبر های نوری ۲۴ کور می باشد که در انواع obuc، obfc، ocuc و armored تولید شده و به بازار عرضه می شوند.
فیبر های نوری بر خلاف کابل های مسی در ایران تولید کنندگان متعددی نداشته و از این رو نیاز به واردات این محصول برای رفع نیاز پروژه های داخلی تا حد زیادی احساس می شود.
اما در خصوص فیبر های نوری تولید ایران می توان به محصولات تولید شهید قندی یزد و رفسنجان اشاره نمود که محصولات آنها به صورت ویژه از طریق این مجموعه عرضه می شود.
خرید آنلاین و ارائه خدمات ویژه به مشتریان باعث شده است تا مشتریان ما یتوانند به صورت ویژه محصولات مورد نیاز خود را از سراسر کشور در کمترین زمان ممکن خریداری نمایند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
شرکت آراد کابل
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120961243
شماره تلفن ثابت:02128421670 - 02128421340
شماره فکس:02128429405
پست الکترونیکی:aradcable@gmail.com

مطلب پیشنهادی

قیمت عمده فیبر نوری ocuc شهید قندی یزد

قیمت عمده انواع فیبر های نوریocuc و obuc شهید قندی یزد را می توانید به صورت به روز از نمایندگی فروش رسمی محصولات شهید قندی یزد دریافت نمایید.

پاسخی بگذارید

کانال تلگرام