عرضه فیبر نوری
دوشنبه , آبان ۵ ۱۳۹۹
خانه / فیبر نوری / قیمت خرید فیبر نوری تک حالته

قیمت خرید فیبر نوری تک حالته

قیمت خرید انواع فیبرهای نوری تک حالته یا سینگل مود single mode به عوامل مختلفی بستگی دارد که یکی از آنها برند تولید کننده این کابل ها می باشد.
فیبرهای نوری تک حالته یا single mode یکی از مهمترین کابل هایی می باشد که به دلیل کاربرد زیاد در مخابرات، بسیاری از فعالان در بخش زیر ساخت و فیبرنوری، برای خرید این کابل ها اقدام می نمایند.
یکی از مشاوره هایی که می توان به خریداران این فیبرهای نوری داد، در خصوص برندهای تولید کننده این کابل ها می باشد که برندهای خارجی مانند نگزنس، draka، لئونی و چند برند از ترکیه و لهستان از تولید کنندگان این کابل ها می باشند.
اما فیبرهای نوری تک حالته یا سینگل مود در ایران توسط برندهای شهید قندی، رفسنجان و تهران سیمین فر تولید می شود که هر کدام تلاش کرده اند با توجه به نیازهای پروژه ها اقدام به تولید این کابل ها در انواع خاکی، کانالی، آرمورد و با عایق سیلیکونی و نسوز و هالوژن فری می کنند.
آراد کابل به عنوان مرکز پخش این کابل ها، تلاش می کند بهترین گزینه از محصولات خود را متناسب با درخواست مشتریان و شرکت ها به آنها عرضه کند قیمت خرید انواع فیبرهای نوری به صورت به روز به مشتریان و شرکت ها عرضه می شود. 

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
شرکت آراد کابل
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120961243
شماره تلفن ثابت:02128421670 - 02128421340
شماره فکس:02128429405
پست الکترونیکی:aradcable@gmail.com

مطلب پیشنهادی

مرکز فروش انواع فیبر نوری اینترنت مرغوب

مرکز فروش انواع فیبر نوری اینترنت مرغوب

مرکز فروش انواع فیبرهای نوری اینترنت شهید قندی یزد، این کابل ها را در نمونه های سینگل مد و مالتی مد به صورت ویژه به پروژه های سراسر کشور عرضه می کند.

پاسخی بگذارید

کانال تلگرام