عرضه فیبر نوری
سه شنبه , مهر ۸ ۱۳۹۹
خانه / فیبر نوری / قیمت خرید انواع فیبر نوری زره دار شهید قندی

قیمت خرید انواع فیبر نوری زره دار شهید قندی

قیمت خرید انواع فیبرهای نوری شهید قندی یزد، در نمونه های زره دار، obuc و ocuc به صورت به روز و با آخرین تغییرات قیمت قابل ارائه به مشتریان است.
کابل های فیبرنوری زره دار یا armored که در دسته فیبرهای نوری خاکی قرار می گیرد و به صورت دفنی قابل استفاده می باشد، از طریق آراد کابل با تنوع در تعداد کورهای آن، قابل ارائه به شرکت ها و پروژه های مخابراتی است.
اهمیت استفاده از فیبرهای نوری در انتقال اطلاعات با سرعت بالاتر و حجم بیشتر، باعث شده است که بسیاری از طرح های مخابراتی به جای استفاده از سیم و کابل های مسی، از این نوع کابل ها در پروژه های خود استفاده نمایند.
اما محیطی که کابل قرار است در آن قرار گیرد بسیار مهم بوده و بر اساس شرایط محیطی، پروژه های مخابراتی اقدام به تعیین نوع فیبر نوری مورد نیاز خود می کنند.
فیبرهای نوری زره دار در واقع به دلیل زره که در ساختمان آنها وجود دارد، در برابر ضربات و صدمات مکانیکی که از محیط ممکن است به آنها وارد شود، مقاوم می باشند.از این رو این کابل های نوری غالبا در مواقعی که فیبر به صورت دفنی مورد استفاده می باشدف کاربرد بیشتری را دارد.
نوع دیگر فیبرهای نوری انوع obuc، ocuc، obfc، ocfc می باشند که تمامی آنها توسط کارخانه شهید قندی یزد قابل تولید است.
قیمت خرید فیبرهای نوری بسته به ساختمان آنها و همچنین تعداد کورها متفاوت است.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
شرکت آراد کابل
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120961243
شماره تلفن ثابت:02128421670 - 02128421340
شماره فکس:02128429405
پست الکترونیکی:aradcable@gmail.com

مطلب پیشنهادی

قیمت عمده فیبر نوری ocuc شهید قندی یزد

قیمت عمده انواع فیبر های نوریocuc و obuc شهید قندی یزد را می توانید به صورت به روز از نمایندگی فروش رسمی محصولات شهید قندی یزد دریافت نمایید.

پاسخی بگذارید

کانال تلگرام