عرضه فیبر نوری
جمعه , مهر ۱۱ ۱۳۹۹
خانه / کابل / قیمت جدید بهترین کابل ۲۰ کیلو ولت مسی

قیمت جدید بهترین کابل ۲۰ کیلو ولت مسی

قیمت جدید و به روز کابل های ۲۰ کیلو ولت مسی بر اساس آخرین تغییرات بازار سیم و کابل و برندهای مختلف به صورت مستقیم به شرکت های مختلف ارائه می شود.
کابل های ۲۰ کیلو ولت مسی و آلومینیومی به صورت های زره دار، بدون زره، سربدار و زره دار تولید می شوند که عایق این کابل ها از جنس پلی اتیلن کراسلینک می باشد.
آنچه کابل های ۲۰ کیلو ولت را به عنوان کابل های مهم در بازار مطرح کرده است، کمیاب بودن این کابل ها بوده که لازم است شرکت ها برای تامین و سفارش کابل های خود از مدتی قبل سفارش تولید خود را ارائه کنند.
اما آراد کابل به عنوان مرکز فروش کابل های فشار متوسط مسی و آلومینیومی در سایزهای مختلف، بهترین برندهای ایرانی را جهت عرضه به مشتریان گرد آوری نموده است.

کابل 20 کیلو ولت

یزد، البرز، ابهر و سیمکو از تولیدکنندگان کابل های فشار متوسط و فشار قوی در ایران می باشند که به دلیل بالا بودن قیمت کابل ها، بسیاری از فروشندگان برای تامین آن اقدام نمی کنند و به صورت سفارشی جهت تامین این کابل ها واد بازی می شوند.
اما آنچه آراد کابل را از سایز شرکت های موجود متمایز می کند، موجود داشتن سایزهای پرمصرف کابل های ۲۰ کیلو ولت در انبارهای خود است.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
شرکت آراد کابل
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120961243
شماره تلفن ثابت:02128421670 - 02128421340
شماره فکس:02128429405
پست الکترونیکی:aradcable@gmail.com

مطلب پیشنهادی

کابل ۲.۵*۳ افشان

کابل ۲.۵*۳ افشان بهترین قیمت بازار

کابل ۲.۵*۳ افشان از پرکاربردترین کابل های افشان در بازار به قیمت عمده فروشی و …

پاسخی بگذارید

کانال تلگرام