عرضه فیبر نوری
چهارشنبه , مهر ۳۰ ۱۳۹۹
خانه / کابل / قیمت جدید انواع کابل کنترل شیلد دار

قیمت جدید انواع کابل کنترل شیلد دار

قیمت جدید انواع کابل های کنترل یا فرمان شیلد دار و بدون شیلد بسته به میزان سفارش مشتریان و همچنین برند کابل و قیمت جهانی مس می تواند متفاوت باشد.
کابل های کنترل یا کابل های فرمان که در سیستم های کنترلی به منظور انتقال فرامین به دستگاه ها و عملکرد ها مورد استفاده قرار می گیرند، در انواع شیلد دار و بدون شیلد با عایق پی وی سی و سیلیکونی قابل تولید می باشند که این کابل ها و انواع آن بسته به شرایط مختلف پروژه ها می توانند در محل های مختلف استفاده شوند.
قیمت انواع کابل های کنترل علاوه بر تعداد رشته های کابل و شیلد دار بودن یا نبودن این کابل ها تا حد زیادی به برند تولید کننده این کابل ها نیز بستگی دارد.

کابل کنترل شیلد دار

آراد کابل که عرضه و فروش تخصصی کابل های کنترل را در برنامه دارد، برندهای رسانا، رسانا اراک و تک را به صورت ویژه به مشتریان عرضه می کند.
عرضه این سه برند در حوزه کابل های کنترل یا فرمان را می توان پاسخ دهنده به نیاز تمامی پروژه ها دانست که آراد کابل با آنالیز دقیق تولیدات مختلف اقدام به فروش این کابل ها گرفته است.
کابل های کنترل شیلد دار که با مشخصه nycy شناخته می شوند در سایزهای ۰٫۷۵، ۱، ۱٫۵ و ۲٫۵ بیشترین فروش را به خود اختصاص داده است.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
شرکت آراد کابل
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120961243
شماره تلفن ثابت:02128421670 - 02128421340
شماره فکس:02128429405
پست الکترونیکی:aradcable@gmail.com

مطلب پیشنهادی

کابل ۲.۵*۳ افشان

کابل ۲.۵*۳ افشان بهترین قیمت بازار

کابل ۲.۵*۳ افشان از پرکاربردترین کابل های افشان در بازار به قیمت عمده فروشی و …

پاسخی بگذارید

کانال تلگرام