مجموعه آراد کابل شما را به خرید بهترین محصولات سیم، کابل و فیبرنوری دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فیبر نوری ۴۸ core کانالی ocuc

آنچه در این مقاله می خوانید...

نحوه ثبت سفارش فیبر نوری 48 core کانالی

فیبرهای نوری ۴۸ core کانالی ocuc نوعی از کابل های نوری می باشند که به صورت ۶*۸ و ۱۲*۴ به صورت لوز تیوپ تولید می شوند که این کابل های نوری در انواع سینگل مود بیشترین کاربرد را به صورت خاکی armored-obuc، adss span 50 و کانالی ocuc را در پروژه ها دارا می باشند.
اگر بخواهیم میزان کاربرد فیبرهای نوری ۴۸ core را در مقایسه با فیبرهای نوری ۱۲ و ۲۴ کر با یکدیگر مقایسه کنیم باید به این مهم اذعان نمود که کاربرد نمونه های ۱۲ و ۲۴ کر بیشتر است، اما کابل های ۴۸ کر نیز کاربردهای بسیار زیادی را دارا می باشند که برخی از پروژه ها لزوما می بایست از تعداد کورهای بیشتری استفاده نمایند.
فیبرهای نوری با مشخصه ocuc کانالی صرفا توسط برندهای ایرانی تولید و به بازار عرضه می شوند که اگر بخواهیم به کیفیت محصولات ایرانی در حوزه فیبر نوری بپردازیم، می توان به تارهای نوری استفاده شده در این تولیدات اشاره کنیم که برند شهید قندی یزد از تارهای نوری فوجیکورا و همچنین سامیتومو در تولیدات خود استفاده می کند و برندهای رفسنجان و تهران سیمین فر از محصولات کره ای در تولیدات خود بهره مند می شوند.
آراد کابل به دلیل فروش تخصصی انواع فیبرهای نوری کانالی ocuc برندهای ایرانی ذکر شده را به صورت موجود برای ارائه به مشتریان فراهم کرده است.

نحوه ثبت سفارش فیبر نوری ۴۸ core کانالی

اگر در پروژه های مخابراتی و شبکه فعالیت می کنید و قصد دارید از این فیبرهای نوری را برای پروژه های مخابراتی خود استفاده نمایید، در ابتدا می بایست درخواست خود را برای خرید فیبر نوری کانالی ۴۸ core کانالی به واحد فروش آراد کابل ارائه نمایید، که میزان سفارش و متراژمورد نیاز پروژه باید به صورت دقیق ذکر شود.
در گام بعدی کارشناسان فروش مجموعه با ارائه دیتاشیت فنی کابل و همچنین پیش فاکتور به مشتریان ، امکان خرید حضوری و غیر حضوری را برای آنها فراهم خواهند کرد.

فرهاد بازرگان زاده

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: فرهاد بازرگان زاده

راه های ارتباطی:

  شماره تماس: 09120961243
  شماره تماس: 02133911013
  شماره تماس: 02133116101
  پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

  ایمیل: aradcable@gmail.com

مجموعه آراد کابل شما را به خرید بهترین محصولات سیم، کابل و فیبرنوری دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید