عرضه فیبر نوری
شنبه , آذر ۱۵ ۱۳۹۹
خانه / فیبر نوری / فیبر نوری ۲ کور سینگل مود SM

فیبر نوری ۲ کور سینگل مود SM

فیبر نوری ۲ کور سینگل مود sm برای بسیاری از پروژه های مخابراتی بهترین گزینه می باشد، چرا که قیمت مناسب و کارایی این کابل های نوری برای این دسته از پروژه ها می تواند بسیار بالا باشد. فیبر نوری ۲ کور به صورت تخصصی در این مجموعه می تواند به مشتریان ارائه شود. قیمت روز انواع فیبر نوری ۲ کور را می توانید از کارشناسان این مجموعه دریافت نمایید.

فیبر نوری ۲ کور می تواند برای انتقال اطلاعات در یک مسیر مناسب باشد و این دسته از فیبر های نوری غالبا در واحد های کوچک می تواند گزینه مناسبی برای مشتریان باشد. انتقال اطلاعات از طریق یک تار نوری send و تار نوری recive کمترین حالت تعداد تار های نوری در یک کابل نوری به شمار می رود که به دلیل کربرد این دسته از کابل های نوری، آراد کابل اقدام به عرضه این دسته از کابل های نوری نموده است.

فیبر نوری 2 کور

برند های تولید کننده فیبر نوری ۲ کور سینگل مود

برند های تولید کننده فیبر نوری ۲ کور زیاد نیوده و غالبا تمامی کارخانه ها این سایز از فیبر های نوری را تولید نمی کنند. اما برند های خارجی مطرحی اقدام به تولید فیبر نوری ۲ کور نموده اند که آراد کابل برای همکاری با پروژه های مختلف، اقدام به عرضه این فیبر های نوری نموده است. این برند ها عبارتند از :

  • برند رکس BRAND-REX
  • برند QUALENET انگلستان 

از جمله این برند ها به شمار می رود.

فیبر نوری 2 کور

اگر فیبر نوری ۲ کور پیدا نشد پیشنهاد چیست؟

به دلیل کاربرد کم فیبر های نوری ۲ کور نسبت به کابل های نوری با تار های بالاتر، ممکن است موجودی این مجموعه در برخی از هفته ها صفر باشد، پیشنهاد ما در این موارد استفاده از فیبر های نوری ۴ و ۶ کور سینگل مود sm  می باشد، زیرا این کابل ها قیمت مناسبی داشته و تفاوت چندانی به لحاظ قیمت با کابل های فیبر نوری ۲ کور ندارند.

پیشنهاد می شود که فعالان پروژه های مخابراتی و به ویژه پروژه های فیبر نوری برای آگاهی از نحوه فعالیت این مجموعه با کارشناس فروش مجموعه ارتباط برقرا نمایند. قیمت های پیشنهادی این مرکز فروش بهترین قیمت ارائه شده در بازار می باشد.
لطفا به این مطلب امتیاز دهید.
درحال ارسال
امتیاز شما به مطلب 5 (3 امتیاز)
جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
شرکت آراد کابل
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120961243
شماره تلفن ثابت:02128421670 - 02128421340
شماره فکس:02128429405
پست الکترونیکی:aradcable@gmail.com

مطلب پیشنهادی

خرید آنلاین انواع فیبر نوری

خرید آنلاین انواع فیبر نوری ۴۸ کور شهید قندی

خرید آنلاین و اینترنتی انواع فیبرهای نوری 12، 24 و 48 کور شهید قندی یزد خدمتی متفاوت به مشتریان و شرکت های مخابراتی در سراسر کشور است.

کانال تلگرام