عرضه فیبر نوری
سه شنبه , مهر ۱ ۱۳۹۹
خانه / فیبر نوری / فروش عمده انواع فیبر نوری اینترنت شهید قندی

فروش عمده انواع فیبر نوری اینترنت شهید قندی

فروش عمده انواع فیبرهای نوری اینترنت در انواع خاکی و کانالی با برند شهید قندی متناسب با استفاده در پروژه های مخابراتی از طریق آراد کابل آغاز شده است.
فیبرهای نوری اینترنت یا اصطلاحا کابل های نوری که در شبکه های مخابراتی با هدف انتقال دیتا و متصل نمودن روستاها و شهرها به شبکه جهانی اینترنت استفاده می شوند، در انواع خاکی و کانالی تولید می شوند.
فیبرهای نوری obuc و ocuc که در شبکه مخابرات استفاده می شوند، بسته به شرایط محیطی پروژه ها توسط کارشناسان پروژه تعیین و خریداری می شود.
شهید قندی یزد به دلیل عرضه انواع فیبرهای نوری خاکی و کانالی به بازار ایران یک برد شناخته شده و مطرح می باشد که توانسته است نیازهای داخلی کشور را به خوبی پوشش دهد.
فروش عمده انواع فیبرنوری شهید قندی در انواع obuc، ocuc و ossc به پروژه ها باعث شده است آراد کابل به عنوان یک نام مطرح در این حوزه مورد توجه قرار گیرد.

فیبر نوری اینترنت قندی

فیبرهای نوری شهید قندی یزد با استفاده از مرغوبترین تارهای نوری در تولید آنها یکی از بهترین کابل های نوری در بازار ایران است که گاهی توسط کارشناسان به نمونه های بی کیفیت خارجی ترجیح داده می شود.
لیتن مرکز فرشو با عرضه رسمی انواع فیبرهای نوری شهید قندی یزد تلاش می کند تا با پروژه ها در سراسر کشور تفاهم نامه همکاری منعقد نماید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
شرکت آراد کابل
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120961243
شماره تلفن ثابت:02128421670 - 02128421340
شماره فکس:02128429405
پست الکترونیکی:aradcable@gmail.com

مطلب پیشنهادی

قیمت عمده فیبر نوری ocuc شهید قندی یزد

قیمت عمده انواع فیبر های نوریocuc و obuc شهید قندی یزد را می توانید به صورت به روز از نمایندگی فروش رسمی محصولات شهید قندی یزد دریافت نمایید.

پاسخی بگذارید

کانال تلگرام