عرضه فیبر نوری
جمعه , تیر ۲۰ ۱۳۹۹
خانه / فیبر نوری / فروش فیبر نوری armored شهید قندی یزد

فروش فیبر نوری armored شهید قندی یزد

فروش فیبر های نوری armored شهید قندی یزد که از کابل های obuc یا خاکی می باشد به عنوان یکی از پرکاربرد ترین کابل های نوری از طریق آراد کابل آغاز شده است.
فروش فیبر نوری از زمانی که نیاز به عرضه آسان این نوع کابل ها در مجموعه احساس شد، از طریق واحد فروش آراد کابل با جمع آوری و تامین محصولات با کیفیت برند های معتبر داخلی و خارجی آغاز گردید.
یکی از فیبر های نوری مهم، نوع armored آنها می باشد که به دلیل داشتن یک زره دندانه اره ای مناسب جهت حفاظت از ساختمان کابل در مقابل صدمات مکانیکی احتمالی، از کاربرد ویژه ای در پروژه ها برخوردار است.
در این میان تولید کنندگان که تولیدات خود را براساس نیاز های پروژه ها تنظیم کرده اند فیبرهای نوری خاکی زره دار را به صورت ویژه با تعداد تار های نوری متنوع تولید می کنند.
شهید قندی یزد که از سال ۱۳۶۳  فعالیت خود را در شهر یزد با هدف تولید کابل های مخابراتی آغاز کرده بود، در سالهای اخیر با تولید فیبر های نوری گامی نو در جهت توسعه پروژه های مخابراتی کشور برداشته است.
تولید فیبرهای نوری obuc، ocuc و آرمورد از مهم ترین محصولات قندی یزد به شمار می رود.
از این رو آراد کابل که فروش مستقیم محصولات قندی را بر عهده دارد آماده همکاری با پروژه ها است.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
شرکت آراد کابل
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120961243
شماره تلفن ثابت:02128421670 - 02128421340
شماره فکس:02128429405
پست الکترونیکی:aradcable@gmail.com

مطلب پیشنهادی

خرید آنلاین انواع فیبر نوری

خرید آنلاین انواع فیبر نوری ۴۸ کور شهید قندی

خرید آنلاین و اینترنتی انواع فیبرهای نوری 12، 24 و 48 کور شهید قندی یزد خدمتی متفاوت به مشتریان و شرکت های مخابراتی در سراسر کشور است.

پاسخی بگذارید

کانال تلگرام