عرضه فیبر نوری
یکشنبه , مهر ۶ ۱۳۹۹
خانه / فیبر نوری / فروش فیبر نوری تک حالته و چند حالته قندی

فروش فیبر نوری تک حالته و چند حالته قندی

فروش فیبرهای نوری تک حالته و چند حالته با برندهای مختلف از جمله شهید قندی یزد به دلیل گسترش از این نوع کابل های نوری در پروژه ها رونق گرفته است.
فیبرهای نوری بسته به تارهای به کاررفته شده در ساختمان آنها در انواع تک حالته یا سینگل مود، چند حالته یا مالتی مود و همچنین در نوع nz، قابل ارائه می باشد.
کابل های نوری بسته به نوع نیاز پروژه ها امروزه در انواع sm، mm و nz با برندهای مختلف در بازار قابل خریداری می باشد. مزایای بسیار زیادی که کابل های نوری نسبت به کابل های مسی دارند، باعث شده است پروژه های شبکه و مخابراتی بسیاری به استفاده از این نوع کابل ها متمایل شوند.

فیبر نوری تک حالته و جند حالته

عرضه تخصصی انواع فیبرهای نوری داخلی و خارجی به ویژه برند شهید قندی یزد، باعث شده است آراد کابل یکی از شناخته شده ترین شرکت های فروش کابل های نوری باشد.
فیبرهای تک حالته و چند حالته به همراه نوع nz این فیبرهای نوری در انواع خاکی، کانالی، زره دار و lszh از نمونه های موجود در آراد کابل می باشد که جهت ارائه به پروژه های مختلف موجود است.
دیتا شیت و اطلاعات فنی کابل ها در اختیار مشتریان قرار می گیرد تا از این طریق بتوانند با تایید واحد فنی پروژه ها کابل ها را مطابق با اطلاعات ارائه شده دریافت نمایند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
شرکت آراد کابل
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120961243
شماره تلفن ثابت:02128421670 - 02128421340
شماره فکس:02128429405
پست الکترونیکی:aradcable@gmail.com

مطلب پیشنهادی

خرید آنلاین انواع فیبر نوری

خرید آنلاین انواع فیبر نوری ۴۸ کور شهید قندی

خرید آنلاین و اینترنتی انواع فیبرهای نوری 12، 24 و 48 کور شهید قندی یزد خدمتی متفاوت به مشتریان و شرکت های مخابراتی در سراسر کشور است.

پاسخی بگذارید

کانال تلگرام