عرضه فیبر نوری
شنبه , آذر ۱۵ ۱۳۹۹
خانه / فیبر نوری / فروش آنلاین فیبر نوری ۱۲ core nexans

فروش آنلاین فیبر نوری ۱۲ core nexans

فروش آنلاین و اینترنتی انواع فیبر نوری با ارائه مشاوره های رایگان کارشناسان فروش با برندهای مختلف خارجی از جمله کابل های۱۲، ۲۴ و ۴۸ core nexans از طریق آراد کابل آغاز شده است.
فیبرهای نوری  nexans بدون تردید از کابل های نوری با کیفیت و محبوب در بازار ایران است که به دلیل سفارش های زیاد مشتریان آراد کابل، به صورت عرضه مستقیم در ایران، برای پروژه های مختلف قابل تامین است.
کابل های نوری ۱۲core نگزنس در سالهای اخیر توانسته بیشترین فروش را از میان محصولات این برند به خود اختصاص دهد که آراد کابل با توجه به نیازهای مشتریان تامین این کابل ها را در اولویت کاری خود قرار داده است.

فیبر نوری nexans


فروش آنلاین و اینترنتی انوع فیبرهای نوری
هر چند مورد استقبال بسیاری از مشتریان ما قرار گرفته است اما در مقابل بسیاری از مشتریان جدید مجموعه در مقابل این شیوه فروش گارد سنتی خود را حفظ می کنند که هر چند این رفتار از طرف مشتریان کاملا منطقی به نظر می رسد.
اما بسیاری از مشتریان پس از خرید اول از آراد کابل، تلاش می کنند محصولات را به صورت غیر حضوری خریداری نمایند چرا که این نوع خرید کابل های نوری و مخابراتی با عث صرفه جویی در زمان و هزینه ها برای مشتریان می شود.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
شرکت آراد کابل
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120961243
شماره تلفن ثابت:02128421670 - 02128421340
شماره فکس:02128429405
پست الکترونیکی:aradcable@gmail.com

مطلب پیشنهادی

خرید آنلاین انواع فیبر نوری

خرید آنلاین انواع فیبر نوری ۴۸ کور شهید قندی

خرید آنلاین و اینترنتی انواع فیبرهای نوری 12، 24 و 48 کور شهید قندی یزد خدمتی متفاوت به مشتریان و شرکت های مخابراتی در سراسر کشور است.

پاسخی بگذارید

کانال تلگرام