عرضه فیبر نوری
سه شنبه , آذر ۱۱ ۱۳۹۹
خانه / فیبر نوری / عرضه کننده فیبر نوری ۱۲ کور رفسنجان

عرضه کننده فیبر نوری ۱۲ کور رفسنجان

عرضه کننده و مرکز فروش فیبرهای نوری ۱۲، ۲۴، ۴۸ و ۷۲ کور رفسنجان، شرکت آراد کابل با عرضه تخصصی انواع فیبرنوری و تجهیزات شبکه می باشد.
فیبرهای نوری ۱۲ کور که غالبا با ترکیب ۶*۲ تولید می شوند و نمونه ۱۲*۱ این کابل های نوری در انواع obuc یا obfc و کانالی یا ocuc نیز موجود است با برندهای رفسنجان، شهید قندی یزد و تهران سیمین فر قابل عرضه به پروژه ها می باشد.
فیبرهای ۱۲ کور رفسنجان به دلیل دارا بودن قیمت رقابتی و کیفیت قابل قبول از محصولات مورد نیاز پروژه های مختلف هستند که آراد کابل به صورت ویژه آنها را در لیست فروش خود قرار داده است.
آراد کابل با فعالیت گسترده در زمینه فروش انواع فیبرهای نوری و تجهیزات اکتیو و پسیو شبکه امکان مشاوره در اجرای پروژه ها و مشاوره در خرید تجهیزات مورد نیاز آنها را فراهم کرده است.

فیبر نوری رفسنجان

فیبرهای نوری علاوه بر برند رفسنجان با برندهای شهید قندی و تهران سیمین فر و همچنین برندهای خارجی نگزنس، دراکا، ofo، ls کره و لئونی نیز به پروژه ها عرضه می شود.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
شرکت آراد کابل
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120961243
شماره تلفن ثابت:02128421670 - 02128421340
شماره فکس:02128429405
پست الکترونیکی:aradcable@gmail.com

مطلب پیشنهادی

خرید آنلاین انواع فیبر نوری

خرید آنلاین انواع فیبر نوری ۴۸ کور شهید قندی

خرید آنلاین و اینترنتی انواع فیبرهای نوری 12، 24 و 48 کور شهید قندی یزد خدمتی متفاوت به مشتریان و شرکت های مخابراتی در سراسر کشور است.

پاسخی بگذارید

کانال تلگرام