عرضه فیبر نوری
شنبه , مهر ۵ ۱۳۹۹
خانه / فیبر نوری / عرضه انواع فیبر نوری ossc قندی

عرضه انواع فیبر نوری ossc قندی

عرضه انواع فیبر های نوری obuc، ocuc، armored و ossc شهید قندی یزد با توجه به شناخت بازار های کشور های همسایه از جمله افغانستان و پاکستان از طریق آراد کابل آغاز شده است.
فیبر های نوری ossc یا نوع مهاردار فیبر های نوری از نوع outdoor بوده که به دلیل دارا بودن مهار در ساختمان فیبر نوری به راحتی می شود بر روی تیرها نصب گردد.
شهید قندی یزد با توجه به کیفیت بالای تار های نوری مورد استفاده در تولیدات خود، از مهم ترین تولید کنندگان فیبر نوری در منطقه می باشد که محصولات آن به خوبی در پروژه ها ی داخلی ایران جواب داده است.
مجموعه آراد کابل با توجه به آنالیز بازار های کشورهای همسایه و تطابق آن با فیبرهای نوری شهید قندی، برای صادرات فیبر های نوری این برند در جهت بالا بردن صادرات غیر نفتی ایران به نتیجه رسیده است.
فیبر های نوری ossc یکی از پرکاربرد ترین کابل ها در پروژه های مخابراتی افغانستان، پاکستان و برخی دیگر از کشور هاست که در صورت برنامه ریزی دقیق می توان به سهم بالایی از فروش در این کشورها دست یافت.
با توجه به پتانسیل های بالای تولید سیم و کابل های مخابراتی در کشور، واحد صادرات آراد کابل برای در دست گرفتن بازارهای کشور های منطقه دست به کار شده است.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
شرکت آراد کابل
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120961243
شماره تلفن ثابت:02128421670 - 02128421340
شماره فکس:02128429405
پست الکترونیکی:aradcable@gmail.com

مطلب پیشنهادی

انواع فیبر نوری تک حالته ایرانی

مرکز فروش اصلی انواع فیبر نوری تک حالته ایرانی

نمایندگی فروش اصلی انواع فیبرهای نوری تک حالته با برند شهید قندی یزد، شرکت آراد کابل در تهران می باشد.

پاسخی بگذارید

کانال تلگرام