عرضه فیبر نوری
جمعه , آذر ۱۴ ۱۳۹۹
خانه / کابل / خرید کابل شبکه شهید قندی یزد

خرید کابل شبکه شهید قندی یزد

خرید کابل شبکه شهید قندی یزد cat5، cat6، cat7 از طریق مجموعه آراد کابل، برای پروژه های مختلف فراهم شده است. این مجموعه یکی از بزرگترین مراکز فروش کابل شبکه ایرانی و خارجی می باشد که تلاش می کند با ارائه محصولات ایرانی به پروژه ها ضمن حمایت از تولید داخلی در راستای ارائه مناسب ترین قیمت کابل شبکه به مشتریان گام بردارد.
کابل های شبکه که براساس پهنای باندی که جهت انتقال اطلاعات فراهم می کنند به انواع کابل های cat5، cat6، cat7 دسته بندی می شوند، توسط برند های مختلفی تولید می شوند که برخی داخلی و برخی دیگر خارجی می باشند.
از میان کارخانه های تولید کننده کابل های شبکه داخلی، شهید قندی یزد تمامی انواع این کابل ها را به صورت تک روکش و دو روکش مناسب استفاده در پروژه های شبکه سراسر کشور تولید می کند.
در این میان، کارخانه های مختلفی از جمله nexans، لگراند و برند رکس نیز این کابل ها را تولید می کنند که کیفیت تولیدی آنها تفاوتی با شهید قندی نداشته و گاها به دلیل وارداتی بودن آنها قیمت بالاتری را برای مشتریان به همراه دارد.

کابل شبکه شهید قندی یزد

این مرکز فروش انواع کابل شبکه، ضمن فروش ویژه محصولات شهید یزد اقدام به فروش محصولات و تولیدات خارجی کابل های شبکه نیز نموده است که این موضوع به دلیل تامین درخواست ها و سفارش های مشتریان کابل های شبکه صورت گرفته است.

کابل شبکه شهید قندی یزد و بسته بندی کابل ها

استاندارد بسته بندی کابل های شهید قندی یزد مانند کابل های شبکه برند های مختلف در قرقره های ۳۰۵ و۵۰۰ متری است و به همین دلیل ضروری است که مشتریان مضربی از متراژ قرقره ها را به عنوان سفارش خرید خود برگزینند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
شرکت آراد کابل
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120961243
شماره تلفن ثابت:02128421670 - 02128421340
شماره فکس:02128429405
پست الکترونیکی:aradcable@gmail.com

مطلب پیشنهادی

کابل آلومینیومی 150*1

کابل آلومینیومی ۱۵۰*۱ تک رشته قیمت عمده

کابل آلومینیومی از کابل های پرکاربرد می باشد که باتوجه به قیمت بسیار مناسبی که …

پاسخی بگذارید

کانال تلگرام