عرضه فیبر نوری
چهارشنبه , آذر ۵ ۱۳۹۹
خانه / فیبر نوری / خرید عمده انواع فیبر نوری ocuc ایران

خرید عمده انواع فیبر نوری ocuc ایران

خرید عمده انواع فیبر های نوری ocuc و ocfc که به کابل های نوری کانالی شهرت دارند، از طریق آراد کابل نمایندگی بزرگترین تولید کنندگان فیبر های نوری داخلی و خارجی در ایران ممکن شده است.
فیبر های نوری ocuc که با ساختار و ساختمان جدیدتری نسبت به کابل های ocfc تولید می شوند و امروزه استفاده از این کابل ها باعث شده است کابل های ocfc تولید نشوند و یا لااقل کمتر تولید شوند، در بسیاری از پروژه ها به صورت استفاده در کانال ها دارای حیوانات جونده استفاده می شوند.
به دلیل عمده بودن خرید غالب مشتریان ما در زمینه کابل های ocuc باعث شده است، این مرکز فروش، کابل های مخابراتی را با قیمت های رقابتی به مشتریان عرضه می کند.

فیبر های نوری obuc، ocuc، armored، lszh، in/out از انواع کابل های موجود در این مرکز می باشد که بسته به نیاز های محیطی پروژه ها قابل ارائه به مشتریان این کابل ها می باشد.
فیبر های نوری ocuc با ساختمان خشک و فعال شدن حالت ژله ای به دلیل ضربه یا بر اثر جویدن حیوانات جونده می تواند ویژگی مناسب تری نسبت به کابل های ocuc برای استفاده کنندگان فراهم نماید.
غالبا پاسخ دهی کارشناسان فروش به درخواست های مشتریان بر اساس سفارش های آنها می باشد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
شرکت آراد کابل
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120961243
شماره تلفن ثابت:02128421670 - 02128421340
شماره فکس:02128429405
پست الکترونیکی:aradcable@gmail.com

مطلب پیشنهادی

قیمت فروش فیبر نوری ۱۲ کور شهید قندی

آیا می دانید قیمت فروش فیبر های 12 کور شهید قندی در وحله اول به سینگل مود و مالتی مود بودن تار های نوری وابسته می باشد و در مرحله دوم ساختمان کابل می تواند باعث تفاوت قیمت این کابل ها شود.

پاسخی بگذارید

کانال تلگرام