عرضه فیبر نوری
پنج شنبه , مهر ۱۰ ۱۳۹۹
خانه / کابل / خرید آنلاین سیم و کابل ساختمانی یزد

خرید آنلاین سیم و کابل ساختمانی یزد

خرید سیم و کابل ساختمانی یزد در انواع کابل افشان، مفتولی و ارت برای تمامی مشتریان در پروژه های صنعتی و غیر صنعتی میسر شده است.. این روش با استقبال مشتریان شهرستانی همراه بوده است تا بتوانند به آسانی و از طریق این مرکز فروش، سیم و کابل ساختمانی مورد نیاز خود را تامین نمایند.
سیم و کابل های ساختمانی در میان انبوه پروژه هایی که در کشور جریان دارد در گروه محصولات فشار ضعیف از اهمیت ویژه ای برخوردار هستند.
این کابل ها در کنار سیم های افشان در برخی از تاسیسات باید با یک برند خاص که توسط ناظران و یا کارفرمایان تعیین شده است استفاده گردد. از این رو ابل سنتر ( آراد کابل ) در کنار تنوع قیمت تلاش کرده است بهترین محصولات بازار را برای مشتریان فراهم نماید.
سیم و کابل یزد یکی از پرفروش ترین و محبوب ترین محصولات می باشد که علاوه بر تولید کابل های سنگین فشار ضعیف و فشار متوسط، سیم و کابل های ساختمانی و فشار ضعیف را در خط تولید خود دارد و کارفرمایان زیادی خرید محصولات این برند را اولویت اول قرار داده اند.

سیم و کابل ساختمانی یزد

خرید آنلاین و اینترنتی انواع سیم و کابل یزد باعث شده است این موضوع با استقبال پروژه های ساختمانی زیادی در سراسر کشور همراه شده است از این رو این مجموعه تلاش می کند همواره بهترین شرایط ارسال بار را برای مشتریان قرار دهد که بتوانند در کمترین زمان خرید خود را به سر انجام برسانند.

سیم و کابل ساختمانی یزد و محصلات دیگر این برند

علاوه بر کابل های فشار ضعیف انواع کابل های برق پرکاربرد را نیز تولید کرده و به بازار عرضه می کند. از جمله این کابل ها می توان به :

اشاره نمود. این محصولات دارای تاییدیه های توانیر و استاندارد ملی ایران بوده و می تواند گزینه مناسبی برای پروژه های سراسر کشور به شمار رود.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
شرکت آراد کابل
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120961243
شماره تلفن ثابت:02128421670 - 02128421340
شماره فکس:02128429405
پست الکترونیکی:aradcable@gmail.com

مطلب پیشنهادی

کابل ۲.۵*۳ افشان

کابل ۲.۵*۳ افشان بهترین قیمت بازار

کابل ۲.۵*۳ افشان از پرکاربردترین کابل های افشان در بازار به قیمت عمده فروشی و …

پاسخی بگذارید

کانال تلگرام