مجموعه آراد کابل شما را به خرید بهترین محصولات سیم، کابل و فیبرنوری دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

کابل فشار متوسط زمینی زره دار

آنچه در این مقاله می خوانید...

کابل فشار متوسط زمینی زره دار مسیکابل فشار متوسط زمینی زره دار آلومینیومی

کابل فشار متوسط زمینی زره دار که به دلیل استفاده از آرمورد در ساختمان کابل، به صورت دفنی می تواند مورد استفاده قرار گیرد، در انواع مسی و آلومینیومی تولید شده و به بازار عرضه شده است. این مرکز فروش به صورت به روز قیمت انواع کابل ۲۰ کیلوولت را به مشتریان این محصولات ارائه می کند.

یکی از مهمترین معیار های انتخاب کابل، آگاهی از رنج ولتاژی تاسیسات برقی می باشد تا بدین ترتیب بتوان کابل مناسب را برای خود انتخاب نموده و خریداری نماییم. کابل فشار متوسط ۲۰ کیلوولت یکی از کابل های مهم در فوق توزیع می باشد که در سایز های ۳۵، ۵۰، ۷۰، ۹۵، ۱۲۰، ۱۵۰، ۱۸۵، ۲۴۰، ۳۰۰، ۴۰۰ و ۵۰۰ میلی متر مربع به صورت زره دار و بدون زره تولید می شوند.

کابل فشار متوسط زمینی زره دار مسی

این نوع از کابل های فشار متوسط در دو نوع زره میله و زره ورق با مشخصات فنی N2XSYRY و N2XSYBY تولید می شوند و نمونه RY این نوع از کابل ها به دلیل مقاوم بودن نسبت به نوع BY قیمت بالاتری را همواره دارا می باشد. این کابل های مسی در انواع تک رشته و سه رشته تولید شده و می تواند در پروژه های مختلف مورد استفاده قرار گیرد.

کابل 20 کیلو ولت زمینی زره دار

کابل فشار متوسط زمینی زره دار آلومینیومی

با توجه به تولید کابل های برق به صورت مسی و آلومینیومی، در کابل های فشار متوسط این محصولات نیز با هادی آلومینیومی تولید شده و به بازار عرضه می شود. استفاده از کابل های آلومینیومی در سایز های بالاتر به جای کابل های مسی می تواند به لحاظ اقتصادی کمک بیشتری به پروژه ها نماید. کابل های آلومینیومی زره دار تنها با زره میله تولید شده و مشخصات فنی این نوع از کابل ها N2AXYRY می باشد.

کابل 20 کیلو ولت زره دار

کابل فشار ضعیف زمینی نیز به صورت زره دار و بدون زره با هادی مسی و آلومینیومی تولید می شوند که در صورت نیاز به کسب اطلاعات در خصوص این کابل ها و همچنین خرید این نوع از محصولات می توانید با کلیم بر روی لینک فوق اطلاعات لازم را به دست آورید.

فرهاد بازرگان زاده

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: فرهاد بازرگان زاده

راه های ارتباطی:

  شماره تماس: 09120961243
  شماره تماس: 02133911013
  شماره تماس: 02133116101
  پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

  ایمیل: aradcable@gmail.com

مجموعه آراد کابل شما را به خرید بهترین محصولات سیم، کابل و فیبرنوری دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

Call Now Buttonتماس بگیرید