عرضه فیبر نوری
جمعه , آذر ۱۴ ۱۳۹۹
خانه / کابل / کابل برق ۱٫۵*۲ تک فاز افشان

کابل برق ۱٫۵*۲ تک فاز افشان

کابل برق ۱٫۵*۲ تک فاز افشان یکی از کابل های برق مهم در پروژه های مختلف است که به عنوان کابل پاور برای روشن کردن تجهیزاتی که آمپراژ زیادی را مصرف نمی کنند مورد استفاده قرار می گیرد. این کابل ها در کلاف های ۱۰۰ متری و قرقره های ۱۰۰۰ متری می تواند به مشتریان ارائه شود. این کابل در مسافت های مختلف می تواند میزان آمپراژ متفاوتی را به مصرف کننده برساند.

کابل برق ۱٫۵*۲ تک فاز افشان یکی از پرفروش ترین کابل ها در فشار ضعیف و برق های تک فاز است که مشتریان این محصولات به دنیال محصولی استاندارد و دارای تاییدیه توانیر می باشند تا بتوانند از این کابل با آسودگی خاطر استفاده نمایند.

خرید کابل های غیر استاندارد می تواند برای مشتریان خسارت های جانی و مالی به همراه داشته باشد. بسیاری از کابل های غیر استاندارد نمی توانند آمپراژ مورد نیاز مشتریان را تامین نمایند و این مورد می تواند باعث داغ شدن کابل و در نهایت آتش سوزی شود.

کابل برق 1.5*2

لذا لازم است مشتریان در هنگام خرید کابل به نشان استاندارد کابل و همچنین دارا بودن تاییدیه توانیر کابل مورد نظر توجه داشته باشند. این دو گزینه به عنوان اصلی ترین گزینه ها در خرید کابل می بایست مدنظر مشتریان باشد.

بهترین کابل برق ۱٫۵*۲ در بازار

بسیاری از مشتریان به دنبال خرید بهترین کابل برق افشان موجود در بازار می باشند که در این قسمت قصد داریم اطلاعات دقیقی در خصوص ویژگی های این کابل ها به شما ارائه نماییم. کابل افشان ۱٫۵*۲ غالبا کابلی با سطح مقطع بالا نمی باشد و برند های مختلف نمی توانند از مس استفاده شده در ساختمان این کابل ها بکاهند تا بتوانند سود بیشتری را عاید خود کنند. لذا این کابل ها با قیمت های مختلفی در بازار قابل خریداری می باشد که پیشنهاد این مجموعه خرید آن با قیمت ارزان و دارای استاندارد و تاییدیه توانیر است.

آراد کابل به دلیل فروش عمده انواع کابل برق ۱٫۵*۲ تلاش می کند همواره بهترین قیمت ها و کیفیت را به مشتریان ارائه نماید. برای آگاهی از موجودی این مجموعه و دریافت مشاوره های لازم لطفا به واد فروش این مجموعه در تماس باشید.

جدول آمپر دهی کابل های برق تک فاز در سایز های متنوع

بسیاری از مشتریان برای آگاهی از میزان آمپر دهی انواع کابل های برق تک فاز سوالاتی را از کارشناسان این مجموعه می پرسند که قصد داریم در این بخش جدول کابل برق تک فاز و آمپر دهی این کابل ها در انواع مسی و آلومینیومی را قرار دهیم.

جدول کابل برق تک فاز

همانگونه که درجدول فوق مشاهده می نمایید:

  • کابل ۱٫۵ افشان در مسافت ۱۰ متری ۲۵ آمپر
  • در مسافت ۵۰ متری ۱۵ آمپر
  • در مسافت ۱۰۰ متری ۷ آمپر
  • در مسافت ۱۵۰ متری ۵ آمپر

جریان را می تواند تامین نماید. با استفاده از جدول فوق می توانی میزان آمپر دهی انواع کابل برق آلومینیومی و مسی تک فاز را داشته باشید.

 

لطفا به این مطلب امتیاز دهید.
درحال ارسال
امتیاز شما به مطلب 5 (2 امتیاز)
جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
شرکت آراد کابل
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120961243
شماره تلفن ثابت:02128421670 - 02128421340
شماره فکس:02128429405
پست الکترونیکی:aradcable@gmail.com

مطلب پیشنهادی

کابل آلومینیومی 150*1

کابل آلومینیومی ۱۵۰*۱ تک رشته قیمت عمده

کابل آلومینیومی از کابل های پرکاربرد می باشد که باتوجه به قیمت بسیار مناسبی که …

کانال تلگرام