عرضه فیبر نوری
پنج شنبه , آذر ۱۳ ۱۳۹۹
خانه / کابل / کابل آلومینیوم خودنگهدار هوایی

کابل آلومینیوم خودنگهدار هوایی

کابل آلومینیوم خودنگهدار هوایی یکی از کابل های ارزان و در عین حال کاربردی می باشد که به دلیل قیمت مناسب این محصولات، همواره در پروژه های با متراژ طولانی و محل هایی که امکان سرقت کابل ها وجود دارد، می تواند مورد استفاده قرار گیرد. این کابل ها با برند های متعددی در ایران تولید می شوند که لازم است اطلاعاتی در خصوص این کابل ها به شما ارائه نماییم.

کابل آلومینیوم خودنگهدار از ۳ تا ۶ رشته سیم آلومینیوم تابیده به هم تولید می شوند که در سیستم های برق تک فاز و سه فاز می توان از این کابل ها استفاده نمود. عاسق استفاده شده در ساختمان کابل آلومینیوم خودنگهدار از عایق پلی اتیلن کراسلینک استفاده شده است تا در برابر اشعه ماوراء بنفش خورشید استحکام بیشتری را داشته باشد و از پوسیدگی سریع آن جلوگیری شود.

کابل خودنگهدار آلومینیوم هوایی

برند های مختلف تولید کننده کابل آلومینیوم خودنگهدار هوایی

همانگونه که مطرح شد، کابل های آلومینیوم خودنگهدار توسط برند های متعددی تولید شده و به بازار عرضه می شود. این کابل ها توسط کارخانه های بزرگی که همگی محصولات استاندارد و دارای تاییدیه را تولید می کنند عرضه می شود. این برند ها عبارتند از :

این کارخانه ها از بهترین تولید کنندگان کابل خودنگهدار در ایران می باشند که محصولات آنها به صورت تضمینی به مشتریان ارائه می شود.

سایز های مختلف کابل خودنگهدار آلومینیوم

سایز های مختلف کابل خودنگهدار آلومینیوم مانند کابل های مسی تولید شده و به بازار عرضه می شود. برای سیستم های برق تک فاز از سایز های ۱۶، ۲۵ و ۳۵ به صورت سه سیمه استفاده می شود. این سایز ها برای تک فاز به صورت :

  • ۱۶+۱۶*۳
  • ۲۵+۱۶*۳
  • ۳۵+۱۶*۳

اما در سستم های برق سه فاز غالبا از کابل های خودنگهدار ۴، ۵ و ۶ سیمه در سایز های مختلف استفاده می شود که کابل خودنگهدار ۷۰ و کابل خودنگهدار ۵۰ کاربرد بیشتری نسبت به سایر کابل های این گروه دارد.

لطفا به این محتوا امتیاز دهید.
درحال ارسال
امتیاز شما به مطلب 5 (1 امتیاز)
جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
شرکت آراد کابل
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120961243
شماره تلفن ثابت:02128421670 - 02128421340
شماره فکس:02128429405
پست الکترونیکی:aradcable@gmail.com

مطلب پیشنهادی

کابل 70*1 آلومینیومی

کابل ۷۰*۱ آلومینیومی زمینی فروش ویژه

امروزه کابل های آلومینیومی دربین کاربران جایگاه خود را تثبیت کرده اند و به وفور …

کانال تلگرام